SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

MWC 2016: Špeciálna zľava počas MWC na ESET Parental Control

Bezpečnosť
0

Počas podujatia Mobile World Congress znižuje ESET cenu bezpečnostného riešenia ESET Mobile Security pre Android v digitálnom obchode Google Play. Akcia platí do 28. februára 2016, výška zľavy je až 50 percent. Preto sme v stánku ESET nakrútili krátke video, ktoré predstavuje možnosti tohto riešenia.

ESET Parental Control pre Android je aplikácia, ktorá rodičom pomáha chrániť deti počas toho, ako sa cez svoj androidový telefón alebo tablet oboznamujú s on-line svetom. Je vytvorená tak, aby rodičom pomáhala chrániť svoje deti pred internetovými hrozbami a nevhodnými webovými stránkami, obsahuje množstvo prvkov chrániacich dieťa a takisto dizajn, ktorý s deťmi komunikuje veľmi priateľsky. Aplikácia je vo svojej základnej verzii k dispozícii zadarmo. Aktivácia prémiových funkcií je spoplatnená sumou 19,99 EUR za ročnú licenciu. Tá je však platná pre celú rodinu a jej cena sa nenásobí počtom detí.

ESET Parental Control sa odo dnes stáva súčasťou balíčka ESET Family Security. Tento balíček chráni štyri zariadenia po dobu 18 mesiacov za nezmenenú cenu 69,90 EUR. Používateľ si môže podľa svojich potrieb zvoliť, ktoré produkty spoločnosti ESET pre domácnosti bude v balíčku využívať.

Medzi licencie produktov, z ktorých si používatelia balíčka ESET Family Security môžu vybrať, patria:

  • ESET Smart Security
  • ESET NOD32 Antivirus
  • ESET NOD32 Antivirus pre Linux Desktop
  • ESET Cyber Security
  • ESET Cyber Security Pro
  • ESET Mobile Security
  • ESET Parental Control pre Android

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať