Ako prekvapiť kolegov pri najbližšom videohovore cez Zoom

8

Ak chcete zabaviť kolegov na virtuálnej porade, môžete sa vďaka desktopovej aplikácii Snapchat premeniť na vlastnú živú karikatúru. Aplikácia Snap Camera je zábavná, bezplatná a jednoducho sa používa. A Snap ju nedávno aktualizoval o karikatúrny filter zo svojej mobilnej aplikácie.Filter vás premení na generický výtvor DreamWorks/Pixar a pracuje prekvapivo plynulo. Ak to chcete urobiť, musíte si najprv stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Snap Camera.

Musíte jej poskytnúť prístup k mikrofónu a kamere pričom sa vyžaduje Windows 10 alebo Mac OS 10.13 či novší. Potom treba spustiť aplikáciu aj Zoom a nastaviť aplikáciu Snap Camera ako vstup pre kameru. Ak to chcete urobiť na počítači Mac, kliknite na položku Predvoľby > Video v hornej ponuke. Na PC kliknite na ikonu ozubeného kolesa v pravom hornom rohu aplikácie a potom vyberte položku Video.

Predplatné NEXTECH 2021

Následne v rozbaľovacej ponuke označenej ako Camera (Kamera) vyberte namiesto aktuálneho vstupu položku Snap Camera. Potom už môžete prejsť do aplikácie Snap Camera a vybrať požadovaný filter. Volá sa Cartoon Style a stačí naň kliknúť, aby bol pripravený na prácu. Na prepínanie medzi rôznymi štýlmi karikatúry môžete kliknúť na video alebo vytvoriť vlastnú klávesovú skratku.

Zdroj: theverge.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

8 komentárov

Väzení komentátori reakcia na: Ako prekvapiť kolegov pri najbližšom videohovore cez Zoom

6.8.2021 08:08
Už dlhšie si všímam, že sa tu jeden, alebo viacerí veľmi radi navážate do redakcie (redaktora). Nechápem, keď vás tie články tak iritujú, nespôsobujte si zbytočne diskomfort a nečítajte ich. Následne si nebudete musieť uľaviť v diskusii. Jednoduché, však? Alebo sa aspoň podpíšte, hrdinovia...
Reagovať

RE: Táto diskusia musí byť anonymná: Čo keby niekto potreboval anonymne pomoc? reakcia na: Väzení komentátori

6.8.2021 10:08
Táto diskusia musí byť anonymná: Čo keby niekto potreboval anonymne pomoc? Že ho napichli nano dronmi? Alebo hypnotizovali a teraz mu vidia do hlavy? Kam by to anonymne napísal? Takí tu už písali.
Reagovať

RE: Väzení komentátori reakcia na: Väzení komentátori

6.8.2021 08:08
Taki ako ty su pricinou smerakov a podobnych skodcov vo vlade. Namiesto riesenia skodcov riesis tych, co na nich ukazu. Pouzi, co mas v hlave.
Reagovať

Lackov odpad reakcia na: Ako prekvapiť kolegov pri najbližšom videohovore cez Zoom

5.8.2021 01:08
Lacko urobit primitiva zo seba appkou nie je prekvapenie ale hanba... To uz fakt nevies, ako dobre prekvapit...
Reagovať

RE: Náhodou, je to super appka a primitív si zrejme ty, lebo nemáš pochopenie pre modernú dobu reakcia na: Lackov odpad

5.8.2021 14:08
Náhodou, je to super appka a primitív si zrejme ty, lebo nemáš pochopenie pre modernú dobu
Reagovať

RE: RE: Náhodou, je to super appka a primitív si zrejme ty, lebo nemáš pochopenie pre modernú dobu reakcia na: RE: Náhodou, je to super appka a primitív si zrejme ty, lebo nemáš pochopenie pre modernú dobu

5.8.2021 18:08
Nevravim, ze appka nie je super. Ale nema to, co robit v praci. Primitiv si ty, lebo nevies, co znamena moderne. Zamienas si to so slovom gycovy. Appka je uplne jednoducha, je na hranie pre deti a pre mentalne zaostalych dospelych.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať