HONDA_022021 HONDA_022021 HONDA_022021 Advertisement

CES 2021: Cadillac predstavil lietajúce auto a autonómnu luxusnú dodávku

10

Počas prezentácie na výstave CES výrobca automobilov Cadillac ukázal dron s vertikálnym vzletom a pristátím. Ide o koncept autonómneho elektrického vozidla, ktoré by prepravovalo pasažierov medzi „vertiportmi“ a ponúklo by im panoramatický výhľad na všetkých tých dole, ktorí uviazli v premávke. Šéfdizajnér GM Mike Simcoe povedal, že hoci je to len koncept, Cadillac sa pripravuje na to, aby sa takáto budúcnosť stala realitou.

Trochu viac pri zemi sa drží úplne autonómna dodávka Cadillac, ktorá má nožnicové dvere, luxusný interiér a ovládanie hlasom a gestami. A napokon automobilka poodhalila aj svoj vlajkový elektrický sedan Celestiq, ktorý má displej po celej šírke palubnej dosky a sklenú strechu s individuálne stmievateľnými kvadrantmi pre každého zo štyroch cestujúcich. Celestiq sa má začať predávať v roku 2022.

Zdroj: foxnews.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

10 komentárov

zase ste toho napisali. reakcia na: CES 2021: Cadillac predstavil lietajúce auto a autonómnu luxusnú dodávku

14.1.2021 06:01
odporucam investorovi webu podat navrh na zrusenie clankov, stacia iba nadpisy.
Reagovať

RE: zase ste toho napisali. reakcia na: zase ste toho napisali.

14.1.2021 12:01
Myslíte pôvodný zdroj na Fox News com?
Ak máte k tomu čo povedať tak skúste doplniť článok. Ak to bude niečo zaujímavé tak si to rád prečítam. Takýto trolling ma fakt nezaujíma a to už PC Revue radšej môže rovno zrušiť diskusiu ako obťažovať ľudí v čítaní takýchto príspevkov.
Reagovať

RE: RE: zase ste toho napisali. reakcia na: RE: zase ste toho napisali.

14.1.2021 13:01
on je notorický zadierač, jeho si nevšímajte, treba mu dať ban a bude to vyriešené
Reagovať

RE: RE: RE: RE: zase ste toho napisali. reakcia na: RE: RE: zase ste toho napisali.

18.1.2021 23:01
Pokiaľ máte k téme čo povedať, konštruktívna kritika je samozrejme vítaná. Na to diskusia je, aby obohatila článok o ďalšie informácie, prípadne aj vyvrátila obsah článku ak sú na to dôkazy.
No pokiaľ budete len bezobsažne nadávať redakcii a autorovi tak to radšej nerobte. Nie len že nepomôžete mladším, ale dokonca skôr z nich vychováte generáciu, ktorá si bude myslieť že nekonštruktívne nadávať a okydávať ľudí čo niečo tvoria za každú technickú nepresnosť, a povyšovať sa nad nich je normálne. V takom svete budete potom žiť a určite sa Vám to vráti.

Ešte jedna drobnosť, ktorá Vás možno sklame, no ja s redakciou nič nemám. Napriek tomu si myslím že si takúto prízemné injektívy nezaslúži. V tomto ste ma neodhadli a napriek tomu Vás tu nebudem prirovnávať ku klamárovi (prípadne aj hnoju).

RE: RE: RE: zase ste toho napisali. reakcia na: RE: RE: zase ste toho napisali.

18.1.2021 01:01
Pcrevue, niektore kriticke komentare nie su odomna, co si ta zena "zadieracka" mysli. Su aj od niekoho ineho, ako napr. hned prvy koment. Konecne ste sa aspon nastvali, aspon viete ake to je, ked niekto cita klamstva na vasej stranke. Komentovat budem, aby boli pred klamstvami ochraneni mladsi, ktorym by ste inak vytvorili falosne predstavy o technike.

RE: RE: RE: RE: zase ste toho napisali. reakcia na: RE: RE: zase ste toho napisali.

15.1.2021 14:01
Práveže si to viem domyslieť. Ale chcel som Vám dať šancu sa pochváliť samému.
Mohli by ste sem hodiť link napr. na svoju diplomovku alebo iné významné dielo aby ste nám ukázali, že nie ste len pokrytecký lajdák ako niektorý popredný predstaviteľ vlády.
Taktiež prosím o odkaz na tie 100ky milých konštruktívnych komentov ktoré ste PCRevue napísal. Vďaka!
A urobte si radosť. Domyslite si články a na PCRevue zabudnite. Naozaj sa nemusíte trýzniť chodením sem a čítať tie "lajdácke články". Ak to nedokážete, tak ste úplne jasný.

RE: RE: RE: zase ste toho napisali. reakcia na: RE: RE: zase ste toho napisali.

14.1.2021 23:01
Och, ked si nevies domysliet ake som mal vysvedcenie, tak si uplne jasna. Nema vyznam ti nic hovorit. "Určite sa v redakcii radi poučia. "...toto je klamstvo, v redakcii sa nepoucili po 100vkach milych komentov ani po 10vkach kritickych komentov. Ani po zadarmo radach opravit chyby webstranky v minulosti. Su max. ignoranti, ktorych obhajujete.

RE: RE: RE: zase ste toho napisali. reakcia na: RE: RE: zase ste toho napisali.

14.1.2021 18:01
veď vravím, každý je lajdák a nič nevie a len on notorický zadierač je najlepší, by som chcela vidieť ako mu to išlo v škole, či bol taký superman ako očakáva od pc revue ;-D nech ukáže vysvedčenie, či len vodu káže a víno pije :-D

RE: RE: RE: RE: zase ste toho napisali. reakcia na: RE: RE: zase ste toho napisali.

14.1.2021 17:01
V dnešnej žurnalistike (bohužiaľ aj v mnohom inom) ide hlavne o kvantitu a menej o kvalitu.
Netreba haniť PCRevue za to že sa prispôsobuje trhu. Vytvoriť dokonalý technický článok stojí nemalé úsilie a potenciálna čitateľská základňa, ktorá je dostatočne technicky zdatná aby pochopila detaily je malá, o to menšia na Slovensku. V dnešnej dobe sociálnych sietí málokto naozaj číta siahlodlhé články.

Za tie roky som sa prispôsobil. Vybudoval som si filter a naučil som sa čítať s porozumením. Som vďačný aj za čiastočne obohacujúce informácie, pokiaľ nie sú úmyselne zaujaté, a neočakávam dokonalosť. Čo ma nezaujíma nečítam. Nemám potrebu ventilovať sa v diskusii pod každým článkom ktorý mi nevyhovuje.

Ak máte konkrétne konštruktívne pripomienky tak sem s nimi. Určite sa v redakcii radi poučia. Ak chcete len deštruktívne hnojiť a ohovárať tak tým nikomu nepomôžete, len všetkých znechutíte. Či ide Vám len o to?

RE: RE: RE: zase ste toho napisali. reakcia na: RE: RE: zase ste toho napisali.

14.1.2021 15:01
Vy par, co mate radi lajdackych ludi a extra nekvalitnu pracu, nepiste komenty a necitajte tento web. Pomozete tym ostatnym, ktorych je viac.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať