NICEBOY_102021 NICEBOY_102021 NICEBOY_102021

Mibro Lite: smarthodinky s AMOLED displejom za super cenu

1

Trh s inteligentnými hodinkami je plný produktov v rôznych cenových kategóriách, ale nájsť inteligentné hodinky s AMOLED displejom ako Mibro Lite a za cenu, ktorú majú, je dosť ťažké. Okrem iného práve v tom nájdeme odlišnosť týchto inteligentných hodiniek, pretože nevyhrávajú len vďaka displeju. Hodinky používajú 1,3-palcovú obrazovku AMOLED s rozlíšením 360 × 360 pixelov a 2,5D zakrivené sklo, ktoré prináša krištáľovo čistý obraz vo vysokom rozlíšení.

Okrem toho získate funkcie nepretržitého monitorovania zdravia vrátane monitora srdcového tepu, sledovania spánku, monitorovania kyslíka v krvi a celodenného monitorovania stresu. A samozrejme množstvo športových funkcií s podporou 15 rôznych režimov. Dizajn je klasický, majú moderný ale aj športový nádych, vďaka čomu ich môžete používať takmer za akýchkoľvek okolností a v akomkoľvek oblečení.

Telo je tenké len 9,8 mm a s hmotnosťou len 48 g ho na zápästí takmer nepocítite. Remienok je široký 20 milimetrov a dlhý 245 milimetrov. Úplnou lahôdkou je aj výdrž batérie, ktorá dokáže udržať hodinky pri živote viac ako 8 dní v dennom bežnom režime alebo celých 30 dní v pohotovostnom režime. Jej nabíjanie trvá približne dve a pol hodiny, aby ste mali k dispozícii 100 % batérie. Hodinky sa nabíjajú magneticky cez pribalený adaptér.

Vďaka certifikácii IP68 sa nemusíte obávať ani potu či dažďovej vody. Hodinky sú kompatibilné so systémom Windows 10, verziou Android 5.0 a vyššou alebo iOS 10.0 a vyššou. Medzi 15 športových režimov patrí bedminton, futbal, eliptický trenažér, silový tréning, freestyle, chôdza, vonkajšia cyklistika, vnútorná cyklistika, turistika, trekking, joga, basketbal, tenis, bežecký pás, vonkajší beh. K dispozícii sú snímače na monitorovanie srdcovej frekvencie, SpO2, ktorý slúži na meranie hladiny kyslíka v krvi a akcelerometer.

Hodinky obsahujú aj funkcie, ktoré sa dajú využiť na meranie telesnej hmotnosti. Umožňujú aj analýzu spánku, sledovanie stresu, dýchania, upozornenie na lieky, detektor sedavého spôsobu života, kalkulačku, vzdialený fotoaparát, budík, počasie, stopky a podporujú aj oznámenia z hlavných mobilných aplikácií: Instagram, WhatsApp, SMS, hovory, Facebook, Twitter... Vždy si môžete vybrať, ktoré oznámenia vám prídu.

Od 27. septembra si budete môcť zaobstarať inteligentné hodinky Mibro Lite len za 43,99 USD, a to len v rámci prvých 500 zaplatených objednávok. A okrem toho prvých 50 zaplatených objednávok dostane slúchadlá Lenovo TWS ako bonusový darček zadarmo. Prvé 3 zaplatené sumy získajú ešte lepšie odmeny v podobe telefónu Realme 7, slúchadiel Haylou T16 alebo reproduktora JBL GO3.

Objednávky

VIDEO

Info o produkte: s.zbanx.com.

Zľavový kupón: Store coupon $5

Platnosť akcie: Sep.27 @00:00 - Sep.30 @24:00 PST

Uvádzacia cena: $43.99 (platí pre prvých 500p ks)

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

Pecka, objednané. reakcia na: Mibro Lite: smarthodinky s AMOLED displejom za super cenu

27.9.2021 17:09
Pecka, objednané.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať