SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Philips Sound rozširuje športový rad GO o nové modely a kategórie

Tlačové správy
0
  • Slúchadlá Philips A7507 TWS ponúkajú jedinečnú hybridnú kombináciu vysokokvalitných meničov s grafénovým povrchom a technológie vedenia zvuku cez kosti, ktorá zaručuje vynikajúcu kvalitu zvuku a čisté hovory aj vo veternom a hlučnom prostredí.
  • Model A7507 je vybavený nastaviteľným systémom ANC Pro s aktívnou redukciou veterného hluku.
  • Bluetooth reproduktory Philips S4807 a S7807 sú dokonalými spoločníkmi pri všetkých športových aktivitách. Vďaka robustnej, dvojvrstvovej a pogumovanej úprave v štýlovom čierno-červenom alebo bielo-žltom farebnom prevedení, sú odolné voči prachu a vode.
  • Každý reproduktor možno spárovať s ďalším setom a vytvoriť tak skutočný stereo zvuk.
  • Partnerstvo s tímom Jumbo Visma pomáha ovplyvňovať vývoj nového dizajnu tak, aby vyhovoval potrebám profesionálnych športovcov.

Philips Sound v roku 2022 rozširuje sériu svojich športových slúchadiel uvedením jedinečných "hybridných" true wireless ANC slúchadiel Philips A7507. Okrem toho značka po prvýkrát prináša novú kategóriu prenosných Bluetooth reproduktorov s uvedením nových modelov Philips S4807 a S7807. Nové bluetooth reproduktory S4807 a S787 budú na našom trhu dostupné v marci 2022. Slúchadlá A7507 budú na našom trhu dostupné v októbri 2022.

Spoločnosť TP Vision, materská spoločnosť stojaca za značkami Philips TV & Sound, zaznamenala veľký úspech so športovou sériou Philips Sound v rámci ambicióznej stratégie spoločnosti stať sa vedúcou prémiovou značkou v segmente špecializovaných športových slúchadiel. Pod záštitou konceptu Philips GO séria prináša celý rad modelov slúchadiel, ktoré sú navrhnuté tak, aby v kombinácii pohodlia, odolnosti, vodeodolnosti a skvelého zvuku počas pohybu prinášali športovcom ďalší pôžitok z aktívneho životného štýlu alebo samotného tréningu.

Novú sériu ovplyvnila aj úzka spolupráca spoločnosti Philips Sound s tímom Jumbo Visma, popredným holandským cyklistickým a korčuliarskym tímom, ktorá trvá od roku 2020. Poznatky a skúsenosti špičkových profesionálov z tímu mali vďaka tomuto partnerstvu dosah na konečný dizajn, špecifikácie a výslednú podobu produktov.

Philips A7507: vysoko komfortné slúchadlá do uší pre vysoko intenzívne športy

Slúchadlá Philips A7507 TWS ponúkajú výnimočnú kvalitu zvuku bez ohľadu na to, či trénujete v hlučnej telocvični, beháte vonku alebo sa venujete turistike vo veternom prostredí. Postará sa o to kombinácia prehrávania prostredníctvom veľkých meničov, ktoré sú potiahnuté grafénom a majú nízke skreslenie, a kompatibilitu s kodekmi LDAC aj AAC.

Nový systém ANC Pro ponúka na výber buď úplnú izoláciu alebo tlmenie okolitého zvuku. Využíva pri tom špeciálny algoritmus na zníženie veterného hluku.

 

Hybridná špecifikácia slúchadiel Philips A7507 zahŕňa aj mikrofóny s technológiou vedenia zvuku cez kosti, ktorá zlepšuje čistotu reči a zaručuje krištáľovo čistú kvalitu hovoru aj počas behu alebo pri turistike s hlučným prostredím.

Výdrž batérie je veľmi dobrá - slúchadlá ponúkajú osem hodín prehrávania, zatiaľ čo rýchle nabíjanie cez USB-C ponúka hodinu prehrávania už po 15 minútach. Ďalších 21 hodín nabíjania je k dispozícii prostredníctvom puzdra. Vďaka stabilizátorom náušníkov a koncovkám do uší v rôznych veľkostiach sa slúchadlá Philips A7507 postarajú o dlhotrvajúce pohodlie.

Philips S7807 a S4807: odolný Bluetooth zvuk na cesty

Nové Bluetooth reproduktory majú rovnakú filozofiu dizajnu ako športové slúchadlá Philips - ponúkajú robustnosť a vodotesnosť, sú pohodlné, ľahko prenosné a poskytujú skvelý zvuk doma aj vonku.

Tieto prenosné reproduktory sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli nosiť všade so sebou. Vďaka ich odolnosti voči prachu a vode ich môžete používať v akýchkoľvek podmienkach. Odolný, dvojvrstvový a pogumovaný povrch je k dispozícii v štýlovom čierno-červenom alebo bielo-žltom prevedení so sivými akcentmi a integrovanou odnímateľnou šnúrkou.

Vzhľadom na svoje kompaktné rozmery (104 x 104 x 280 mm) ponúka reproduktor S7807 masívny zvuk vo vysokej kvalite a to vďaka dvojici 20 mm výškových reproduktorov, dvom 70 mm stredopásmovým/basovým reproduktorom a pasívnemu meniču, ktorý zaručuje hlboké basy spolu s čistými stredmi a výškami.

Výstupný výkon je pôsobivých 40 W s dlhou dobou prehrávania - na párty vydrží hrať aj 24 hodín. Reproduktor S7807 možno použiť aj na nabíjanie vašich ďalších zariadení, pretože tiež funguje ako powerbanka s kapacitou 5000 mAh.

Menší Philips S4807 ponúka, aj napriek veľmi kompaktným rozmerom 70 x 70 x 169 mm, stále skvelý zvuk vďaka širokopásmovému reproduktoru s rozmermi 45 x 80 mm, ktorý je vyrobený na mieru, a dvom pasívnym meničom. Jeho výkon 10 W poslúži na 12 hodín prehrávania hudby.

Reproduktory Philips S7807 aj S4807 ponúkajú jednoduché viacbodové pripojenie Bluetooth 5.2 k viacerým zariadeniam a s pomocou hlasového asistenta aj jednoduché hands-free hovory prostredníctvom funkcie push-to-talk.

Okrem toho, že sú oba nové reproduktory robustné, výkonné a ľahko prenosné, ich možno spárovať aj s druhou súpravou, vďaka čomu ponúknu väčší a naozajstný stereo zvuk, ktorý je pripravený rozprúdiť každú párty.

Slúchadlá A7507 budú dostupné v októbri 2022 s maloobchodnou cenou 179€.

Bluetooth reproduktor S4807 bude dostupný v marci 2022 s maloobchodnou cenou 79€.

Bluetooth reproduktor S7807 bude dostupný v marci 2022 s maloobchodnou cenou 199€.

Zobrazit Galériu

TP Vision

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať