ESET_122021 ESET_122021 ESET_122021 ESET_122021

Samsung predstavil nové dizajny smartfónu Galaxy Z Flip3 a hodiniek Galaxy Watch4

0

Samsung predstavil smartfón Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition, ktorý si zákazníci môžu prispôsobiť a vytvoriť  jedinečný smartfón, aký nikto iný nemá a prezentovať tak svoj životný štýl a vkus. Bohužiaľ tieto novinky sa zatiaľ na Slovensku predávať nebudú.

Model Galaxy Z Flip3 zaujal milovníkov smartfónov na prvý pohľad dizajnom s ohybným displejom aj  bohatou ponukou príslušenstva. V sérii Bespoke Edition pribudli nové konfigurovateľné farebné kombinácie a špeciálne užívateľské rozhranie. Pri výbere farebných variantov preskúmali vývojári Samsungu súčasné i nastupujúce módne trendy a pustili sa aj do analýzy sociálno-kultúrneho prostredia, čo im umožnilo predpovedať zmeny v používateľských preferenciách a potrebách aj do budúcnosti. Výsledkom je paleta 49 možných farebných kombinácií, do ktorých je možné Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition „obliecť“. Každý si môže vybrať kombináciu úplne podľa ľubovôle - stačí si zvoliť čierny alebo strieborný rámik a doň predné a zadné panely v modrej, žltej, ružovej, bielej či čiernej farbe.

A pretože sa štýl a vkus užívateľov neustále vyvíja a mení, ponúka Samsung pri zakúpení modelu Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition aj službu Bespoke Upgrade Care . Majitelia nových smartfónov si s ňou môžu vymeniť farbu svojho prístroja kedykoľvek. Stačí, keď sa za týmto účelom zaregistrujú na stránke Samsung.com , a nemusia mať strach, že im súčasná voľba prestane vyhovovať.

Okrem smartfónov Z Flip3 si môžu zvoliť farebnú kombináciu aj záujemcovia o smart hodinky Galaxy Watch4. Vďaka špeciálnej aplikácii Galaxy Watch4 Bespoke Studio si vyberajú z rôznych farieb a veľkostí s rôznymi variantmi remienkov. Na majiteľa Galaxy Watch4 navyše čakajú aj ďalšie možnosti personalizácie hodiniek pomocou najnovšej softvérovej aktualizácie , ktorá ponúkne celý rad nových ciferníkov. Medzi ďalšie funkcie aktualizovaného softvéru patria aj vylepšená funkcia rozpoznania pádu, umožňujúca nastaviť citlivosť, a možnosť spúšťať najpoužívanejšie aplikácie a funkcie novým gestom, ako keď klopete na dvere.

Vo podporovaných krajinách si záujemcovia budú môcť nové farebné varianty smartfónu Galaxy Z Flip3 aj hodiniek Watch4 Bespoke Edition vyskúšať v aplikácii Bespoke Studio na stránke Samsung.com. Aplikácia ponúka 360° náhľady na rôzne farebné kombinácie, okrem toho si môžu sťahovať fotografie jednotlivých variantov a poradiť sa s priateľmi na sociálnych sieťach, aká sa pre nich hodí najlepšie. Po zadaní objednávky sa prístroj upraví na mieru a dorazí v špeciálnom balení s tapetou Bespoke Edition a šetričom obrazovky v štýle zvolenej farebnej kombinácie. Okrem toho získajú všetci užívatelia Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition možnosť využiť službu Samsung Care+  po dobu jedného roka zdarma. Služba funguje ako poistka proti náhodnému poškodeniu smartfónu, kryje napríklad výmenu displeja, utopenie alebo výmenu zadného krytu.

Samsung taktiež ohlásil spoluprácu s kozmopolitnou parížsko-tokijskou lifestylovou značkou Maison Kitsune. Spoločne pripravia dve špeciálne série nositeľných zariadení - Galaxy Watch4 Maison Kitsune Edition a Galaxy Buds2 Maison Kitsune Edition.

V rámci partnerstva získajú produkty Samsung Galaxy hravú podobu, ktorá je pre značku Maison Kitsune typická - na hodinkách Galaxy Watch4 a slúchadlách Galaxy Buds2 sa objaví typické líščie logo. Tým však vplyv francúzsko-japonského štúdia nekončí, nezameniteľná hravá estetika bude viditeľná v každom detaile od remienkov a ciferníkov hodiniek až po samotnú podobu slúchadiel a ich puzdra. V spolupráci oboch firiem vzniklo aj nové farebné prevedenie, béžová verzia Moonrock Beige. Dokonale ladí s celkovým poňatím Galaxy a predstavuje skvelú rovnováhu medzi elegantným a módnym dizajnom.

Aj slúchadlá Galaxy Buds2 Maison Kitsune Edition sú k dispozícii vo farebnom prevedení Moonrock Beige, zato pre ich kožené puzdro s Líščím logom Maison Kitsune vývojári zvolili šedý variant Stardust Gray.

Líščiu hlavu nájdeme aj na pravom slúchadle, na ľavom nájdeme jej chvost – celý dizajn symbolizuje výlet ikonickej postavičky galaxiou menom Samsung. Užívatelia sa môžu tešiť na špičkovú kvalitu zvuku, za ktorou stoja predovšetkým dvojpásmové reproduktory, vylepšený systém aktívneho tlmenia hluku a pohodlné prevedenie, typické pre slúchadlá Samsung Galaxy Buds2.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
Galaxy Z Flip3 BESPOKE Watch 4

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať