SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Spoločnosť TP Vision predstavuje novú prémiovú a bezdrôtovú audio platformu Philips Fidelio

Tlačové správy
0
  • Nová, bezdrôtová audio platforma Philips Fidelio bude uvedená na trh v roku 2022. Bude založená na oceňovanej, vysoko kvalitnej technológii multiroom DTS® Play-Fi®.
  • Nová platforma prináša do bezdrôtových audio produktov charakteristický európsky dizajn a špičkový výkon zariadení Fidelio.
  • Platforma založená na aplikácii poskytuje spotrebiteľom viacero systémových možností - od použitia jednotlivých produktov až po stereo párovanie, od soundbaru a subwoofera až po kompletné audio systémy s viacerými reproduktormi.
  • Súčasťou uvedenia na trh v roku 2022 budú tri inovatívne bezdrôtové produkty Philips Fidelio vrátane: soundbaru Fidelio FB1, subwoofera Fidelio FW1 a satelitného reproduktora Fidelio FS1.
  • Satelitný reproduktor Fidelio FS1 obsahuje zabudované LED svetlá, ktoré sa synchronizujú s Ambilight televízormi Philips a rozširujú Ambilight efekt do miestnosti.
  • Prémiová povrchová úprava zahŕňa solídne materiály ako drevo, hliník a udržateľnú kožu Muirhead.

Philips Sound uvedie v roku 2022 na trh novú bezdrôtovú audio platformu Fidelio. Do nového radu bezdrôtových, ľahko prepojiteľných audio produktov Philips Fidelio tak prinesie prémiovú kvalitu povrchovej úpravy, výkonu a európskeho dizajnu.

Bezdrôtový audio systém Philips Fidelio je založený na patentovanej technológii DTS® Play-Fi®. Využíva prémiovú bezdrôtovú audio platformu s vysokým rozlíšením formou aplikácie, ktorá ponúka jednoduché a bezproblémové pripojenie a streamovanie medzi kompatibilnými televízormi, mobilnými zariadeniami, soundbarmi a reproduktormi umiestnenými v celej domácnosti.

Bezdrôtová audio platforma Philips Fidelio

Značka Philips predstavuje tri nové modely, ktoré budú, ako prvé produkty v roku 2022, súčasťou novej audio platformy Fidelio. Všetky tri boli navrhnuté tak, aby do priestoru s viacerými miestnosťami, viacerými kanálmi a s vysoko kvalitným prenosom zvuku priniesli výkon Fidelio a prémiové materiály v ucelenom rodinnom dizajne.

Nová séria odštartuje bezdrôtovým soundbarom Fidelio FB1, bezdrôtovým subwooferom Fidelio FW1 a bezdrôtovým regálovým reproduktorom Fidelio FS1, ktoré budú dostupné v druhej polovici roka 2022.

Nový rad Fidelio funguje aj ako inteligentný ekosystém, v ktorom každý reproduktor dokáže rozpoznať pripojenie k ďalšiemu zariadeniu. Či ide o soundbar FB1 k subwooferu FW1, alebo o pridanie reproduktora FS1 ako zadného kanála, alebo pridanie druhého reproduktora FS1 na vytvorenie stereo páru, zakaždým sa výrobky automaticky prispôsobia tak, aby vždy poskytovali najlepší možný akustický výkon.

Fidelio FB1 je diskrétny, štíhly 7.1.2 soundbar, ktorý je špeciálne navrhnutý na doplnenie najnovších, minimalistických a bezrámových high-end televízorov a je vybavený 15 meničmi a výkonom 310 W (RMS), aby zabezpečil mohutný zvukový výkon, ktorý vyplní celú miestnosť.  

Soundbar je rozdelený do nezávislých LCR častí, aby sa minimalizovali presluchy a zabezpečilo sa vynikajúce rozlíšenie/čistota. Každý z kanálov LCR je tiež vybavený dvojicou stredopásmových meničov umiestnených po oboch stranách výškového reproduktora v klasickom usporiadaní D'Appolito pre lepšiu integráciu zvuku v strednom a vysokom pásme.

Dva bočné meniče sú namontované na oboch koncoch zariadenia, aby sa zvuk ešte viac rozšíril do miestnosti a vytvoril presvedčivý efekt priestorového zvuku. Ďalšie rozšírenie zabezpečujú dva špecializované výškové reproduktory Dolby Atmos namontované na hornej strane zariadenia po oboch stranách špecializovanej basovej skrine s dvoma subwoofermi.

Charakteristická, vysoko kvalitná povrchová úprava Fidelio zahŕňa kožený poťah Muirhead nachádzajúci sa v mieste skoseného okraja soundbaru a akusticky priehľadnú kovovú mriežku - všetko navrhnuté tak, aby dokonale dopĺňalo prémiové modely televízorov Philips.

Bezdrôtový subwoofer Fidelio FW1 je vybavený veľkým, 8-palcovým nízkofrekvenčným reproduktorom, ktorý je doplnený dvomi bočnými veľkými pasívnymi meničmi – pracujúcimi na princípe "back-to-back" - a výkonným 200W (RMS) zosilňovačom, ktorý poskytuje hlboké, rýchle a detailné basy, ideálne pre filmy a hudbu.

Kombinácia povrchových úprav z kože Muirhead a z dreva s vrchnou časťou z brúseného hliníka dodáva modelu FW1 vysokokvalitný a sofistikovaný vzhľad.

Bezdrôtový reproduktor FS1 je všestranný trojpásmový reproduktor s flexibilnou konštrukciou, ktorý je ideálny na použitie ako samostatná jednotka, stereo pár alebo ako satelitný reproduktor v systéme 7.1.4 s reproduktormi FB1 a FW1.

Sofistikovaná špecifikácia zahŕňa výškový reproduktor smerujúci dopredu, šikmo nahor umiestnený stredopásmový reproduktor a nadol namierený basový reproduktor vo vlastnej vyhradenej časti skrine. Výkon basov je ďalej posilnený pridaním dvoch pasívnych meničov.

Výkon je veľkorysých 60 W (RMS), čo umožňuje reproduktoru FS1 bezproblémovo fungovať v stredne veľkých až väčších miestnostiach.

Model FS1 vyzerá úžasne samostatne alebo aj ako súčasť audio systému Fidelio.

Kombinácia kože Muirhead a kovu v prémiovom európskom dizajne predstavuje vysoko kvalitnú povrchovú úpravu, ktorá sa v tomto trhovom segmente vyskytuje len zriedka.

Pre jedinečný a pohlcujúci zvukový zážitok má reproduktor FS1 zabudované aj LED svetlá, ktoré sú navrhnuté na spoluprácu a synchronizáciu s Ambilight televízormi Philips, čím rozširujú Ambilight efekt do celej miestnosti.

 

Zobrazit Galériu

TP Vision

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať