XIAOMI_062021 XIAOMI_062021 XIAOMI_062021 XIAOMI_062021 XIAOMI_062021 XIAOMI_062021

Sygic urobil najväčší update navigácie pre Androidy vo svojej histórii

Tlačové správy
1

Po niekoľkých mesiacoch interného vývoja Sygic kompletne prerobil svoju najpopulárnejšiu mobilnú GPS navigáciu pre OS Android. Aktualizácia prebehla nedávno spolu s uvedením konektivity Android Auto. Sygic teraz môže prinášať inovácie ešte rýchelšie ako doteraz.

Verní používatelia Sygic GPS Navigácie (najstarší používateľ verzie pre OS Android je vo firemnej databáze už od roku 2010 – t. j. 11 rokov) si po sprístupnení konektivity Android Auto mohli všimnúť v navigácii niekoľko zmien. Najviditeľnejšie sú estetické zlepšenia, ale prišlo aj k niekoľkým technickým vylepšeniam. A bude ich ešte viac. Za zmenami v špičkovej aplikácii spoločnosti Sygic stojí masívna technologická aktualizácia.

Priekopníci v oblasti navigácií zo spoločnosti Sygic vytvorili vlastné mobilné SDK (software deveopment kit, t.j. súbor nástrojov pre vývoj softvéru, ktorý umožňuje vytváranie aplikácií), čím odštartovali novú éru aplikácie Sygic GPS Navigácie., čím odštartovali novú éru Sygic GPS Navigácie. Mobile SDK spoločnosti Sygic obsahuje aj mapy a algoritmy a sústredí sa na používateľskú skúsenosť. V porovnaní s pôvodným rozvetveným kódom je nový kód kompaktnejší a jednoduchšie sa s ním pracuje.

To prináša vývojárskemu tímu veľa výhod, ale najmä im zjednodušuje a urýchľuje prácu. Akýkoľvek nový prvok dizajnu alebo funkcionalita sa dá naprogramovať alebo opraviť efektívnejšie a rýchlejšie. Nedávne sprístupnenie konektivity Android Auto by bez tejto aktualizácie softvéru nebolo možné. Lukáš Dermek, šéf produktu Sygic GPS Navigation, ktorý aktualizáciu koordinoval, vysvetľuje:  „Všetko sme museli pripraviť podľa presne definovaných pravidiel. S aplikáciou založenou na Sygic Mobile SDK s prepracovaným a efektívnym dizajnom kódu to bolo oveľa jednoduchšie. Odteraz dokážeme lepšie oddeliť aplikáciu bežiacu na zariadeniach od aplikácie bežiacej na palubnom počítači auta.“

Zákazníkom prinesie táto aktualizácia veľa zlepšení. Po otvorení si všimnú prepracované menu a nastavenia. Vyhľadávanie adresy funguje lepšie a rýchlejšie, navigácia a predpokladaný čas príjazdu sa vypočítavajú presnejšie. Aplikácia je rýchlejšia a stabilnejšia a jej prevádzka je optimalizovaná tak, aby batéria mobilu vydržala čo najdlhšie.

Stále vám to nestačí? Aktualizácia umožní prípravu ďalších technologických inovácií v aplikácii a rýchlejšiu cestu k používateľom. Svoje Mobile SDK Sygic použil už aj pri riešeniach pre B2B segment v oblasti poisťovníctva a telematiky.

 

Zobrazit Galériu

SYGIC

Všetky autorove články

1 komentár

Na internete sú zdarma mapy here, ktoré kúpilo bmw, také boli špičkové reakcia na: Sygic urobil najväčší update navigácie pre Androidy vo svojej histórii

3.5.2021 12:05
Na internete sú zdarma mapy here, ktoré kúpilo bmw, také boli špičkové
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať