SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Nové cenovo dostupné slúchadlá Huawei FreeBuds 6i s pokročilým potláčaním hluku prichádzajú na Slovensko

Tlačové správy
0

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh nové slúchadlá FreeBuds 6i. Tento najnovší prírastok do radu bezdrôtových slúchadiel Huawei prináša výnimočnú kvalitu zvuku, dlhú výdrž batérie a vylepšené potlačenie hluku. Kombinácia špičkových funkcií a minimalistického dizajnu z nich robí výnimočné slúchadlá vo svojej triede v cenovej kategórii do 100 eur.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Bezdrôtové slúchadlá FreeBuds 6i sú moderné, výkonné a nekonečne všestranné. Prinášajú so sebou aj množstvo vylepšených funkcií, ako je nové inteligentné dynamické aktívne potláčanie hluku 3.0, vylepšená kvalita zvuku a dlhá výdrž batérie. K dispozícii sú v bielej, fialovej a čiernej farbe. Táto farebná paleta inšpirovaná nebeskou atmosférou umožňuje používateľom ponoriť sa do sveta hudby a zostať pritom verný svojmu štýlu.

Najlepšia technológia potláčania hluku vo svojej triede

Nové slúchadlá FreeBuds 6i nadväzujú na úspech svojich predchodcov a sú vybavené doteraz najlepšou technológiou inteligentného dynamického potlačenia hluku ANC 3.0 od spoločnosti Huawei. Táto technológia, ktorá sa teraz môže pochváliť svojou 3. generáciou, predstavuje vrchol technológie potláčania hluku Huawei, a v minulosti bola exkluzívna pre sériu Pro. Vďaka nej dokážu slúchadlá FreeBuds 6i dosiahnuť kvalitné potláčanie hluku. Technológia totiž generuje parametre potlačenia hluku prostredníctvom vytvárania modelu ANC v reálnom čase, pričom algoritmus je špeciálne vycvičený a vyladený pre 34 scenárov.

Prémiová kvalita zvuku

Okrem nového systému Intelligent ANC 3.0 prešli slúchadlá FreeBuds 6i piatimi významnými hardvérovými vylepšeniami na úrovni systému, ktoré posilňujú potláčanie hluku. Medzi vylepšenia pasívneho potláčania hluku (PNC) patrí komora na filtrovanie hluku a úplne nové náušníky, zatiaľ čo vylepšenia aktívneho potláčania hluku (ANC) zahŕňajú vylepšený systém 3 mikrofónov, 2,4-krát vyšší výkon spracovania a 11 mm štvormagnetový dynamický menič s vyššou citlivosťou. Ten zlepšuje potláčanie hluku generovaním spätných zvukových vĺn, ktoré pôsobia proti akémukoľvek hluku vnikajúcemu do uší. Systém využíva tri mikrofóny s presnejším zberom hluku, bol v nových FreeBuds 6i doplnený o ďalší externý mikrofón. Ten zachytáva okolité zvuky s o 50 % lepším odstupom signálu od šumu (SNR)[1] ako jeho predchodca, čím výrazne zvyšuje čistotu zvuku a rozširuje potláčanie šumu v nízkych a stredných frekvenciách. 

Ničím nerušené počúvanie v akomkoľvek prostredí

Komora na filtrovanie hluku, hlavný prvok piatich hlavných hardvérových vylepšení, je založená na princípe Helmholtzovej rezonancie. Zameriava sa na zvuky stredných a vysokých frekvencií (1 kHz až 3 kHz) a je obzvlášť účinná v pásme 2-3 kHz. Táto komora znižuje hluk v pozadí, čo používatelia ocenia najmä v hlučnom prostredí, či už sa práve nachádzajú v hlučnej kaviarni alebo rušnej kancelárii. Okrem toho sú slúchadlá vybavené novými náušníkmi z tekutého silikónu, ktorý je šetrný k pokožke, ktoré poskytujú stabilnejšie uchytenie a zvyšujú tak tesnenie proti hluku. Sú k dispozícii v troch veľkostiach so 75 % hrubšou vrchnou časťou a 25 % hrubšími náušníkmi.

V preplnených a hlučných priestoroch vyniknú slúchadlá FreeBuds 6i najmä tým, že výrazne tlmia okolité zvuky. Napríklad počas cestovania lietadlom fungujú pokročilé funkcie potláčania hluku v slúchadlách v spojení s filtrovaním nízkofrekvenčného hluku a ponúkajú tak počas letu tichý zážitok bez rušenia z okolitého prostredia. Výrazne pomôžu napríklad aj pri cestovaní metrom, kde vyniknú komplexné funkcie potlačenia hluku, ktoré vďaka dynamickému prispôsobeniu vytvárajú tichšiu a príjemnejšiu cestu.

Funkcie pre maximálny komfort

Slúchadlá FreeBuds 6i ponúkajú používateľom kvalitný zážitok z počúvania, ktorý vydrží desiatky hodín. Kľúčovou vlastnosťou týchto slúchadiel je totiž výdrž batérie, ktorá s nabíjacím puzdrom poskytuje až 35 hodín celkového prehrávania[2] a 8 hodín na jedno nabitie samotných slúchadiel. Dobrou správou je, že už za 10 minút nabíjania ponúknu ďalšie 4 hodiny prehrávania.

Slúchadlá poskytujú aj úderné basy, ktoré sú o 50 % silnejšie, až do frekvencie 14 Hz vďaka ultramagnetickému basovému meniču, podporené zvukovým kodekom LDAC HD a certifikáciou Hi-Res Audio Wireless pre krištáľovo čistý zvuk. Používatelia si navyše môžu prispôsobiť zážitok z počúvania vďaka podporovaným efektom Multi-EQ, ktoré poskytujú až 10 pásiem ľahko nastaviteľnej ekvalizácie na doladenie hudby podľa individuálneho vkusu.

Huawei FreeBuds 6i sú na slovenskom trhu dostupné u vybraných maloobchodných partnerov za cenu 99 eur. Ďalšie informácie nájdete na oficiálnej stránke.

 

[1] Presnosť zachytávania hluku je o 50 % vyššia ako pri Huawei FreeBuds 5i. Údaje pochádzajú z laboratórií spoločnosti Huawei.

[2] Údaje o výdrži batérie pochádzajú z laboratórií spoločnosti Huawei, kde sa zvuk prehrával pri 50 % hlasitosti a s vypnutým ANC v režime AAC s telefónom Huawei P60 Pro. Pre ostatné funkcie boli použité predvolené nastavenia. Skutočná výdrž batérie sa môže líšiť v závislosti od úrovne hlasitosti, zdroja zvuku, rušivých vplyvov prostredia, funkcií produktu a návykov pri používaní.

Zobrazit Galériu

Huawei

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať