SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

5 najlepších nástrojov AI, ktoré môžete použiť na zarábanie peňazí

1

Technologické spoločnosti, influenceri zo sociálnych sietí a predajcovia z e-shopov objavili, ako zarobiť peniaze pomocou nástrojov s umelou inteligenciou. Teraz to môžete urobiť aj vy. Či už ste tvorcom digitálneho obsahu, pracujete na voľnej nohe, alebo máte nový podnikateľský nápad, umelá inteligencia vám môže pomôcť získať ďalší zdroj príjmov. Nástroje AI a strojového učenia sa používajú takmer v každom odvetví. Možno ich použiť na interpretáciu a komunikáciu veľkých objemov údajov, ktoré sa používajú najmä na výskumné účely.

AI však vstúpila do sveta podnikového softvéru tým, že do každodenného používania začlenila zložité algoritmy. To pomáha ľuďom efektívnejšie riadiť úlohy. Zjednodušene povedané, nástroje AI využívajú stroje na napodobňovanie ľudskej inteligencie. Ponúkame vám prehľad 5 najlepších nástrojov AI, ktoré môžete používať na zarábanie peňazí. Pomocou nástrojov AI môžete v krátkom čase realizovať zložité úlohy, ako je napríklad vykonávanie výskumu, písanie textov a strih videa. 

VEĽKÁ SÚŤAŽ PRE PREDPLATITEĽOV

Ak hľadáte nástroje AI na zarábanie peňazí, mali by ste zvážiť týchto päť:

Lalal AI: Rozdeľovač viackanálových zvukových súborov STEM, ktorý vám umožní odstrániť inštrumenty a vokály z hudobných stôp pri zachovaní autenticity a kvality hudobného obsahu.

Dall-E 2: Tvorca obrázkov s umelou inteligenciou, ktorý vytvára autentické obrázky, napríklad olejomaľby, len za niekoľko minút pomocou akéhokoľvek vstupu v prirodzenom jazyku.

Lumen 5: Online softvér na tvorbu videa, ktorý vám umožňuje vytvárať dynamické videá v priebehu 10 až 15 minút. Nástroj AI obsahuje videošablóny a filtre a možno ho formátovať na rôznych platformách sociálnych sietí.

Copy.ai: Nástroj na písanie textov, ktorý vám pomôže napísať jedinečný webový obsah pre blogy, e-maily, scenáre videí, reklamy a titulky pre sociálne siete.

JADBio: Nástroj AutoML (automatizované strojové učenie), ktorý bol pôvodne vyvinutý pre študentov biotechnológií na extrahovanie informácií z akýchkoľvek nahraných výskumných údajov. Dokáže takisto rýchlo vytvárať modely analýzy údajov.

Koľko peňazí môžete zarobiť pomocou nástrojov AI?

Napríklad inžinieri AI v USA môžu mať ročný plat v priemere 120 000 dolárov. No ak nie ste inžinier AI, ktorý navrhuje prediktívny softvér pre automatizované stroje, ako inak môžete použiť nástroje AI na zarábanie peňazí? Pomocou nástrojov AI môžete zarábať napríklad ako nezávislý pracovník (freelancer) na diaľku. Medzi najbežnejšie takéto práce patria tvorba obsahu (hodinový plat v USA 56 USD), recenzovanie kníh (30 USD), marketing (35 USD), vývoj aplikácií (52 USD), ale môžete pôsobiť aj ako digitálny umelec (39 USD) či špecialista na elektronický obchod (23 USD).

Ľudia v súčasnosti používajú AI na rôzne veci od hrania videohier, vytvárania umeleckých diel, interpretácie verbálnych príkazov až po riadenie áut. Používanie nástrojov AI na zarábanie peňazí je v obchodnom odvetví čoraz obľúbenejšie. Ak ste podnikateľ alebo uvažujete o tom, že sa ním stanete, zvážte použitie nástrojov AI na vykonávanie svojich obchodných úloh. Táto relatívne nová technológia by vám mohla zarobiť peniaze navyše a posunúť vaše podnikanie na vyššiu úroveň.

Zdroj: gobankingrates.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

cialis roman opimions reakcia na: 5 najlepších nástrojov AI, ktoré môžete použiť na zarábanie peňazí

9.2.2024 17:02
The workshop highlighted a challenge for the field, which is known as cardio oncology identifying and investigating cardiac side effects that are associated with a rapidly changing landscape of cancer treatments and combinations of therapies <a href="http://acialis.buzz">order cialis online</a>
Reagovať

Pridať komentár