CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

INZERCIA

• Dosah čitateľov: 280 000
• Mesačný náklad: 12 500 ks
• Elektronická verzia: 36 000 stiahnutí
• NEXTECH.sk: 159 000 UV

NEXTECH pravidelne poskytuje mediálnu podporu ročne približne 70 odborným konferenciám, na ktorých sa ročne zúčastní okolo 9 000 IT profesionálov. 

Cieľová skupina:
prevažne muži, v produktívnom veku, domácnosti, školstvo, IT manažéri, podnikový sektor, verejná správa, malé a stredné firmy, administrátori, vývojári, technický personál, študenti, 30 % čitateľov predstavuje bonitnú skupinu. Magazín NEXTECH je distribuovaný 800 firmám z oblasti IT a viac ako 200 školám

Viac informácií nájdete v priloženom mediakite:

MEDIAKIT NEXTECH:

ENGLISH MEDIAKIT:

DIGITAL VISIONS je najvýznamnejšie slovenské vydavateľstvo v oblasti digitálnych a pokročilých technológií. Zaoberá sa vydávaním technologického magazínu NEXTECH a on-line médií, vydávaním špecializovaných publikácií (IT Ročenka, Elektromobilita), organizáciou spoločenských IT podujatí (IT Gala, TOP Garden Party), prieskumami trhu, atď. 

NEXTECH je všeobecne najrozšírenejší počítačový magazín a oproti najbližšej konkurencii má podľa prieskumu čítanosti tlače (MML + OMV) dlhodobo 3 až 4 násobne vyššiu čítanosť. Celkový mesačný náklad printových médií sa pohybuje okolo 43 000 kusov s dosahom na približne 200 000 čitateľov.

Technologický magazín NEXTECH

Je určený pre širokú verejnosť. Vychádza už viac ako 28 rokov a za ten čas si vybudoval vedúcu pozíciu na trhu médií zameraných na digitálne a pokročilé technológie. Venuje sa témam ako sú počítače, mobilné zariadenia, spotrebná elektronika, foto/video, inteligentná domácnosť, kybernetika, umelá inteligencia, virtuálna realita, autonómna doprava, elektromobilita, personalizovaná medicína, ekologické startupy, IoT, cloudové služby, blockchain či IT v podniku. Viac informácií sa dozviete v mediakite.

 

NEXTECH.SK

Jeden z najnavštevovanejších spravodajských serverov www.nextech.sk sa zameriava na odzrkadľovanie rýchleho vývoja v oblasti nielen digitálnych technológií . Aj vďaka prepojeniu s printovým médiom do jedného webového rozhrania umožňuje inzerentom spustiť účinnú reklamnú kampaň. Jeho cieľom je koncentrovať nové poznatky a informácie z tejto oblasti, aby ich čitateľ našiel doslova pod jednou strechou. Nextech.sk zahŕňa nielen server nextech.sk, ale tiež subweby IT GALAIoTSmartcity, Umelá inteligenciaElektromobilita

 

OSTATNÉ PUBLIKÁCIE

 

IT ROČENKA

 

Vydavateľstvo Digital Visions, a. s. každý rok pripravuje vydanie IT ročenky. Ide o publikáciu, prinášajúcu základné kontaktné údaje o firmách, ktoré pôsobia na trhu IT ako aj o profesijných organizáciách, ktoré zastrešujú jednotlivé záujmové skupiny. Jej neoddeliteľnou súčasťou sú výsledky prieskumov najdôležitejších segmentov slovenského IT trhu. Obsahuje tiež adresár inštitúcií verejnej správy, prehľad udalostí či dôležité dokumenty súvisiace s rozvojom informatizácie na Slovensku. Cieľom projektu je informovať o stave IT priemyslu a stratégii budovania informačnej spoločnosti na Slovensku.

Viac informácií tu =>>
 

ELEKTROMOBILITA

Prvé vydanie ročenky o stave elektromobility na Slovensku vôbec predstavuje dostupné elektromobily a možnosti ich využívania v súkromnej, podnikovej aj inštitucionálnej sfére. Chce pomôcť majiteľom firiem, hotelov, zábavných, obchodných a biznis centier zorientovať sa v možnostiach využívania a podpory elektromobility a približuje jej prínos pre podnikanie. V príručke nájdu samosprávy aj developeri užitočné informácie o možnostiach budovania verejných nabíjacích staníc od technického riešenia cez legislatívu až po rozvoj podnikania.

Viac informácií tu =>>