SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

ADATA XPG predstavuje hernú myš a podložku INFAREX

Tlačové správy
0

Spoločnosť ADATA, významný svetový výrobca pamäťových produktov, predstavila hernú sadu pozostávajúcu z myšky INFAREX M10 a podložky INFAREX R10. Obidve zariadenia sú vybavené RGB osvetlením s efektami, takže si zákazníci môžu užiť vzrušujúcu hernú atmosféru. Okrem toho sú M10 a R10 navrhnuté s ohľadom na pohodlné používanie, preto aj zanietení hráči zvládnu viachodinové herné seansy.

INFAREX M10 podporuje citlivosť 3 200 DPI a obsahuje prepínač DPI, takže hráči majú pri mierení zaistenú maximálnu presnosť a flexibilitu. Ergonomické zakrivenie myšky bolo prispôsobené  hráčskemu úchopu a navrhnuté tak, aby predišlo bolestiam zápästia z opakovaného klikania. Podložka pod myš INFAREX R10 je nevyhnutným doplnkom pre navodenie tej pravej hernej atmosféry, a to vďaka trom farebným módom: jednofarebné osvetlenie, obiehajúce svetlo a pulzujúce svetlo.

VEĽKÁ SÚŤAŽ PRE PREDPLATITEĽOV

Set myšky s podložkou bude k dispozícii ešte v priebehu januára 2018 s cenovkou do 40 eur.

Podložka pod myš INFAREX R10: Nevyhnutná podmienka herných úspechov
Vďaka svojmu RGB osvetleniu a trom svetelným módom je podložka pod myšku INFAREX R10 tou správnou injekciou zábavy a rozmanitosti, ktorú každý herný počítač potrebuje. Okrem toho ponúka optimálny výkon, presnosť a jemnosť. Používatelia si môžu vyberať medzi módmi osvetlenia poklepaním na povrch podložky. Ten je vyrobený z PVC odolného proti poškrabaniu. Kombinácia štýlu a odolnosti znamená, že je R10 skvelou voľbou pre hráčov, ktorí chcú design aj výkon.

Herná myš INFAREX M10: Pomáha vám trafiť každú ranou
Tiež myš INFAREX M10 obsahuje RGB osvetlenie, ktoré pomôže navodiť napätie v akejkoľvek bitke. Optické senzory, ktorými je myš vybavená, ponúknu citlivosť až 3 200 DPI. V priebehu hry ju navyše môže hráč znížiť pomocou DPI tlačidla, takže jednoducho upraví myš pre potreby rôznych hier alebo dokonca pre rôzne využitia v rámci jednej hry. Tiež vďaka zrýchleniu až 145 IPS sa hráči nemusia báť trápenia so zlou myškou. Pri návrhu sa myslelo na užívateľský komfort s ohľadom na pohodlný a istý úchop aj počas dlhého hrania. Pogumovaný povrch a zdrsnené línie na bokoch myšky umožnia udržať myšku pevne v ruke bez ohľadu na to, jak dlho hra trvá. Vďaka tomu si hráči svoju hru užijú od začiatku do konca bez toho, aby sa museli rozčuľovať kvôli problémom s myškou.

Zobrazit Galériu

AC&C Public Relations, s.r.o.

Všetky autorove články
ADATA XPG INFAREX Gaming

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať