SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

ARCHOS Oxygen 101 spolu zo Sound Dockom, umožnia mimoriadny domáci hudobný zážitok.

Tlačové správy
0

ARCHOS, francúzsky priekopník spotrebnej elektroniky, dnes predstavil svoje nové zariadenie Oxygen 101 S 'Sound Dock. Táto unikátna ponuka, sa skladá z prémiového tabletu spárovaného zo Sound Bar - om určeným pre rýchle nabitie tabletu a skvelý zvukový zážitok. ARCHOS Oxygen 101 S a Sound Dock budú dostupné v Európe od mája 2019 za 169 EUR vrátane DPH

Vynikajúca obrazovka
ARCHOS Oxygen 101 S obsahuje veľkú 10,1-palcovú obrazovku Full HD IPS. Tento nádherný displej od okraja po okraj je ideálny pre sledovanie obrázkov alebo sledovanie videí.

Extrémny výkon
ARCHOS Oxygen 101 S je vybavený čipovou sadou deca-core 4G (MediaTek Helio X20), ktorá prináša väčší výkon a plnú konektivitu. Je vybavený 3 GB pamäte RAM / 32 GB pre zvýšenie plynulosti a rýchlejšiu reakciu na akúkoľvek úlohu. Používa najnovší operačný systém Google Android ™ 9 Pie s množstvom nových funkcií, navigačným systémom, kontrolami na obrazovke, optimalizáciou batérie a vylepšením ochrany osobných údajov, pričom nezabúda na úplný prístup do obchodu Google Play a jeho +1,3 miliónov aplikácií, kníh, hier a filmov. Obsahuje vysokokapacitnú 6000mAh batériu, ktorá zabezpečí zábavu pri dlhých cestách.

Skvelý zvuk
Tablet ARCHOS Oxygen 101 S sa jednoducho umiestni do zvukového doku, ktorý zabezpečuje okamžité nabíjanie a skvelý zvuk. Vďaka svojim dvom 4-wattovým reproduktorom (spolu s dvomi pasívnymi reproduktormi) šíri čistý, hlasný a pútavý zvuk, ktorý vám umožní vychutnať si akýkoľvek multimediálny obsah. Vďaka vstavanému pripojeniu Bluetooth 4.2 LE, umožňuje pripojenie ďalších kompatibilných zariadení.

Rozšírené používateľské prostredie, handsfree ovládanie
ARCHOS Oxygen 101 S zo Sound Dock - om ponúka používateľom viacero možností ako Google asistent :

  • Najnovšie aktualizácie: správy, správy e-mailov, udalosti plánované na ďalšie dni, predpoveď   počasia, dopravné podmienky atď.
  • Hudobné playlisty alebo videá: po dlhom dni v práci si užívatelia môžu vychutnávať hudbu alebo videá z obľúbených streamingových služieb, pobaviť sa, skontrolovať návody pre domácu prácu detí alebo získať pomoc potrebnú v kuchyni na prípravu príjemného jedlo.
  • Hlasové príkazy pre svoje inteligentné domáce zariadenia, svetlá, HAVC, bezpečnostné kamery atď.

ARCHOS Oxygen 101 S obsahuje niekoľko funkčných predných a zadných kamier, pre videohovory, ultra rýchly snímač odtlačkov prstov spolu s možnosťou nastavenia rôznych profilov pre prístup k prispôsobenému obsahu medzi rodičmi a deťmi.

Dostupnosť a ceny
ARCHOS Oxygen 101 S spolu zo Sound Dock-om bude predstavený na MWC 2019 (Hall #6 – Booth #B60) a bude dostupný v Európe od Mája 2018 v cene 169.- €.Samotný tablet v cene 149.- €

Zobrazit Galériu

ARCHOS

Všetky autorove články
ARCHOS Oxygen 101 operacny sytem Google Android pamat vykon tablet zvuk reproduktor

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať