ARCHOS uvádza prvú elektrickú kolobežku ARCHOS Citee Connect s Android OS, navrhnutú a vyrobenú vo Francúzku

Tlačové správy
0

Spoločnosť ARCHOS, výrobca uceleného sortimentu zariadení mestskej mobility, rozširuje svoje portfólio o tri nové modely. ARCHOS Citee Connect, je prvá kolobežka používajúca Google Android OS, navrhnutá a vyrobená vo Francúzsku. Kolobežka je určená pre komunitu online zákazníkov.

ARCHOS Citee Connect bude prvý raz predstavená verejnosti na veľtrhu MWC 2018 v Barcelone (hala 6 - stojan B60), kolobežky ARCHOS Citee a ARCHOS Citee Power urýchlia a uľahčia svojím používateľom cestu za prácou a zábavou. Pre slovenských zákazníkov budú k dispozícii od apríla 2018 v doporučených koncových cenách  od 399,99 € vrátane DPH. ARCHOS Citee Connect sa začne predávať na Slovensku v lete  2018 s doporučenou koncovou cenou 499,99 € vrátane DPH.

Prvá ON-LINE elektrická kolobežka
Navrhnutá a vyrobená vo Francúzsku, ARCHOS Citee Connect je prvá elektrická kolobežka využívajúca Google Android OS. Obsahuje veľký riadiaci panel s  obrazovkou s vysokým rozlíšením, ktorý má funkcie smartfónu. Panel obsahuje štvorjadrový procesor, 1 GB pamäte RAM a 8 GB pamäte ROM.

Zariadenie používa operačný systém Google Android 8 ("Oreo").  5-palcový displej je chránený pred otrasmi a zlým počasím. Displej zobrazuje rýchlosť, prejdenú vzdialenosť a zostávajúcu úroveň batérie. Je pripojená do siete 3G, čím umožňuje užívateľovi prístup k aplikáciám a službám počas jazdy.

Zobrazit Galériu

Agrapa s. r. o.

Všetky autorove články
ARCHOS Google Android on-line

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať