PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Amabrush vám umožní vyčistiť si zuby za 10 sekúnd

5

Priemerný človek vraj strávi počas života čistením zubov 108 dní. Na Kickstarteri beží kampaň na financovanie výroby automatickej zubnej kefky Amabrush, ktorá vám môže ušetriť veľa času, umožňuje totiž vyčistenie zubov len za 10 sekúnd. Vyzerá tak trochu ako chránič úst a zuby čistí automaticky. Používateľ si zariadenie umiestni do úst a stlačí tlačidlo. Amabrush si potom sám dávkuje zubnú pastu a 10 sekúnd vibruje, čo je podľa tvorcov dosť na to, aby sa vyčistili všetky zuby.

„Aj za 10 sekúnd je povrch každého zuba čistený dlhšie v porovnaní s bežnou zubnou kefkou,“ tvrdia tvorcovia. „Ak zuby čistíte bežnou zubnou kefkou odporúčaných 120 sekúnd, každému povrchu venujete 1,25 sekundy. Amabrush však čistí všetky povrchy po dobu 10 sekúnd.“

Cena základného modelu Amabrush je 79 eur. Verzia Pro, ktorá sa dá bezdrôtovo nabíjať, bude stáť 199 eur, ale na Kickstarteri ju možno získať za 99 eur.

Časť s kefkou stojí 6 eur, pripája sa pomocou magnetu a treba ju vymeniť po 3 až 6 mesiacoch. Systém používa špeciálnu kvapalnú zubnú pastu v dávkovacom zariadení, ktorá vydrží približne na mesiac. Náhradná náplň bude stáť 3 eurá.

Cieľová suma kampane bola 50 000 eur, no v priebehu niekoľkých dní sa na konte nazbieralo už viac ako 315 000 eur. Kampaň bude ukončená 5. augusta a dodávky by sa mali začať v decembri.

Zdroj: TelegraphKickstarter

 

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Amabrush

5 komentárov

ale ako? reakcia na: Amabrush vám umožní vyčistiť si zuby za 10 sekúnd

12.7.2017 12:07
Aj ked zoberiem do uvahy ze tvar a velkost celuste, velkost a rozostupy zubov by sa vyriesili roznymi velkostami a na mieru vyrobenymi "kusatkami" uz len logicky ked sa pozriem na ten obrazok tak je jasne ze neni sanca aby som si to nasadil do ust a zuby mi krasne sadli presne dostredu a vsetky tie lameli skoncili presne tam kde maju byt na zube umiestnene aby ho na kazdom mieste vycistili a aby mali potrebny pritlak. 10min. to bude clovek pasovat do huby a potom 10s cistit a dufat ze vsade sa to dostalo. To uz by som viac veril keby ze pridu s nejakou rotujucou wapkou do huby :)
Reagovať

RE: ale ako? reakcia na: ale ako?

13.7.2017 12:07
"The mouthpiece is build with flexible silicone, which adapts to its owner’s mouth. Furthermore, we analyzed the teeth of two thousand different adults and found that the difference between men’s and women’s mouths is incredibly small."
Reagovať

RE: RE: ale ako? reakcia na: RE: ale ako?

14.7.2017 08:07
Pouzi rozum, nie len citat nejake ich podporne dristy. Ked je ten rozdiel "incredibly small" preco sa robia protezy a strojceky presne na mieru. A pozri sa ake je to sumerne po celej dlzke, to znamena ze aj ploche stolicky chcu cistit takisto ako ostre predne zuby. Ale skoda to aj vysvetlovat kadejakym nadsencom pre kadu kravinu, ktory dneska urcuju trendy.
Si si uz asi davno zuby necistil :)
Reagovať

čo za klamstvá tu zas šírite??? reakcia na: Amabrush vám umožní vyčistiť si zuby za 10 sekúnd

11.7.2017 15:07
čo za klamstvá tu zas šírite???
Reagovať

RE: čo za klamstvá tu zas šírite??? reakcia na: čo za klamstvá tu zas šírite???

13.7.2017 12:07
Niečo k veci by nebolo? https://www.kickstarter.com/projects/1071673943/amabrush-worlds-first-automatic-toothbrush

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať