SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

AndroidPortal.sk začal rok s historicky najvyššou návštevnosťou

Tlačové správy
0

Magazín AndroidPortal.sk, ktorý prináša novinky zo sveta mobilných technológií s primárnym zameraním na operačný systém Android, vstúpil do nového roka ako líder s najlepšími číslami návštevnosti vo svojej histórii.

AndroidPortal.sk navštívilo v januári najviac čitateľov od svojho vzniku. Dáta z oficiálneho merania internetovej návštevnosti AIMmonitor ukazujú, že v prvom mesiaci roka 2016  bola návštevnosť až 299 693 reálnych používateľov. Medziročne tak magazín zaznamenal percentuálny nárast viac ako  23%. Podľa výsledkov AIM-u je tak AndroidPortal.sk najnavštevovanejším portálom vo svojom segmente na slovenskom internete.

Medziročný nárast a fakt, že až nadpolovičná väčšina  návštevníkov prichádza na stránku z mobilných zariadení a tabletov, je ukazovateľom rastúcej popularity smartfónov so systémom Android s dominanciou zariadení Samsung, LG a Huawei. 

Technologický online magazín AndroidPortal.sk vznikol v roku 2011, v októbri 2013 sa stal súčasťou produktového portfólia spoločnosti Zoznam. Portál venuje svoju pozornosť novinkám Androidu, ale reflektuje aj dianie na konkurenčných platformách, sociálnych sieťach a celkovo v oblasti moderných  technológií. Pravidelne prináša svojim čitateľom informácie, recenzie a video recenzie herných noviniek, aplikácií a zariadení.

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať