S_02PaletteBase S_02PaletteBase S_02PaletteBase Advertisement

Antik podporí platformy Google a Apple

Telekomunikácie
1

Slováci získajú svoje televízne programy cez najmodernejšiu platformu spoločnosti Apple. AppleTV box najnovšej generácie podporil ANTIK Telecom aplikáciou pre sledovanie najobľúbenejších programov. Investície do vývoja Antik nasmeroval aj do set-top boxovej platformy s operačným systémom Android. Aplikácia pre platformu spoločnosti Apple aj Google je už k dispozícii zadarmo pre testerov na Google Play, resp. AppStore obchode pod názvom ANTIKTV. Východoslovenský inovátor telekomunikačných služieb tak poskytne televíziu a archív už na siedmych platformách – vlastných set-top boxoch, tabletoch a smartfónoch so systémami Android, iOS, Windows tabletoch, počítačoch so systémom Windows 8.1 a vyšším, AppleTV aj Android boxoch.

Osobitné aplikačné rozhranie – odlišné od mobilných aplikácií je nutné z dôvodu rozdielneho ovládania – diaľkový ovládač v prípade TV boxov oproti dotykovému displeju mobilných telefónov. Rovnako je zvýšená aj kvalita obrazu v porovnaní so smart zariadeniami.

Pre použitie aplikácie na set-top boxoch Android odporúča Antik systém Lollipop, pre Apple zasa verziu AppleTV 4. generácie. Výrobky sú dostupné v bežnej obchodnej sieti, použitie aplikácií nie je viazané na nákup zariadení Antiku. Po ukončení bezplatného testovacieho obdobia Antik spustí spoplatnenie vo svojej predplatenej platforme ANTIKTVGO. Predplatné je možné zakúpiť on-line bez návštevy predajného miesta po registrácii na stránke moj.antik.sk.

AndroidSTB a AndroidTV

Ukážka:

Aplikácia na stiahnutie: Google Play

AppleTV

Ukážka:

Aplikácia na stiahnutie: iTunes

TS ANTIK Telecom

Všetky autorove články
Antik AndroidTV AppleTV Google Apple

1 komentár

AppleTV reakcia na: Antik podporí platformy Google a Apple

24.7.2016 13:07
Vyborny napad! Potesilo by aj EPG a fungovanie vsetkych kanalov (TV Joj je momentalne nefunkcna) pripadne extra programove baliky za priplatok.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať