CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Autonabíjačky EVOLVEO MX s dvomi portami USB

Tlačové správy
0

Digitálny život s mobilnými zariadeniami vyžaduje neustále dobíjanie batérií

Okrem domácnosti a kancelárie je auto jedným z miest, kde často dobíjame svoje mobilné zariadenie, ale kde taktiež niekedy márne nabíjačku hľadáme. EVOLVEO rozširuje svoju ponuku produktov pre digitálny život o nabíjačky rady MX. Tieto USB nabíjačky do automobilu majú dva porty USB s odlišnou hodnotou výstupného prúdu a umožňujú nabíjať dve zariadenia súčasne. Nabíjačka MX 310 nabíja pripojené zariadenia až štyrikrát rýchlejšie než bežné nabíjačky. MX 240 prináša navyše bezpečnostný prvok v podobe kovového prevedenia s bezpečnostným hrotom pre núdzové rozbitie skla.

Nabíjačka Evolveo MX 240 v kovovom prevedení s bezpečnostným hrotom pre núdzové rozbitie skla
USB nabíjačka s 2 USB portami do automobilu s celkovým výkonom 3,4 A umožňuje nabíjať dve zariadenia súčasne. Výstup 2,4 A je určený pre náročné zariadenia ako tablet, výkonný smartfón, zariadenie s väčšou batériou a väčším dobíjacím prúdom. Druhý 1 A výstup je určený pre menej náročné zariadenia, ako je napríklad mobilný telefón.  Nabíjačka pracuje s dvomi vstupnými napätiami (12/V a 24/V), je možné ju teda používať nielen v osobných, ale aj nákladných a úžitkových vozoch. Bonusom tejto nabíjačky, ktorý zvyšuje jej úžitkovú hodnotu, je kovové prevedenie s bezpečnostným hrotom pre núdzové rozbitie skla.

Nabíjačka Evolveo MX 310 s podporou adaptívneho rýchleho nabíjania QUALCOMM QUICK CHARGE 3.0
Druhá USB nabíjačka v ponuke EVOLVEO vďaka podpore technológie QUALCOMM QUICK CHARGE 3.0. poskytuje až štyrikrát rýchlejšie nabitie v porovnaní s bežnými nabíjačkami Nabíjačka MX 310 má taktiež dva porty USB, z toho jeden podporujúci štandard QUALCOMM QUICK CHARGE 3.0 (adaptívne nabíjanie 3,7 – 6,5 V 3 A, 6,5 -9 V 2,5 A, 9 – 12 V 2 A) a druhý so štandardným výstupom 5 V 2,4  A .

Dostupnosť a cena
USB nabíjačky EVOLVEO sú dostupné prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov za doporučenú koncovú cenu 8 EUR vrátane DPH (MX 240) respektíve 12 EUR (MX 310).

Web: http://www.evolveo.com/cz/mx310
Web: http://www.evolveo.com/cz/mx240
Facebook: https://www.facebook.com/evolveoeu

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články
EVOLVEO

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať