SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Bezpečnosť a dostupnosť dát

Tlačové správy
0

Dňa 24. októbra sa v Bratislave v priestoroch hotela Holiday Inn uskutoční odborná konferencia "Bezpečnosť a dostupnosť dát". Hlavnými bodmi tohto ročníka sú využitie umelej inteligencie v detekcii hrozieb, zvýšenie bezpečnosti firemnej infraštruktúry, detekcia a response incidentov, Zero Trust architektúra, Enterprise Mobility Management pre hromadnú správu a zabezpečenie firemných mobilných zariadení, či bezpečnosť cloudových aplikácií v bankovom prostredí.

Konferenciu otvorí Ondrej Kubovič svojím príspevkom na tému strojového učenia. Vo svojej prezentácii sa pozrie na obe strany mince: na rodiny malwaru, ktoré už dnes vykazujú známky použitia strojového učenia ako aj na ochranné vrstvy, ktoré experti ESETu vyvinuli za pomoci tejto technológie, aby ochránili firmy a používateľov pred súčasnými aj budúcimi hrozbami online aj priamo v ich zariadeniach.

Július Selecký a Ondrej Krajč pre zmenu poradia ako výrazne zvýšiť bezpečnosť vašej infraštruktúry pomocou najnovších verzií produktov ESET.

Ďalšími, kto prijali pozvanie na konferenciu, sú Ondřej Kubeček a Petr Dostálek zo spoločnosti System4u a Data Protection Delivery Center. Vo svojom príspevku predstavia spojenie mobilných zariadení s technológiou VMware Workspace ONE a Samsung DEX vedúcou k vytvorenie plne mobilného, bezpečného a produktívneho pracovného prostredia.

Ste si istí, že máte dokonalý prehľad o všetkom čo sa vo vašej firemnej sieti deje a váš incidence response tím je vo svojej práci efektívny? O tom prečo je "Intelligence Services" účinný nástroj pre detekciu a response incidentov, o ktorých nemusíte vo svojej organizácii ani vedieť, povie Petr Kuboš zo spoločnosti Kaspersky.

O tom, čo prináša Zero Trust model a čo môže ponúknuť integrovaná architektúra, sa v nadväznosti na svojich prednášajúcich podelí s účastníkmi konferencie Milan Habrcetl zo spoločnosti CISCO. Informačne cenným vstupom z druhého dopoludňajšieho bloku bude dozaista aj príspevok Miloša Blata zo Safetica, ktorý sa bude venovať otázke „  Čo sa deje s Vašimi dátami, keď sa nepozeráte“. Počas prezentácie sa dozviete o  najčastejších problémoch firiem pri zabezpečení dát. Na ukážkach z praxe si ukážeme efektívne spôsoby ako sa s nimi vysporiadať.

Ľudský faktor je príčinou väčšiny únikov informácií. Ako uchopiť tento problém a príčinu únikov nielen odstrániť, ale dokonca premeniť na ochranu? O tom, prečo sa dá považovať vzdelávanie zamestnancov za  kľúč ku zmene ich správania a teda aj ochrane dát, porozpráva, Maroš Barabas zo spoločnosti AEC.

Konferenciu uzavrie svojím vystúpením Iveta Šťavinová z Tatra banky. Venovať sa bude otázke zabezpečenia cloud aplikácií a ich miesta v bezpečnostne náročnom prostredí ako je banka.

 Podrobný program, predstavenie prednášajúcich a registrácia na: https://bdd.exponet.sk

Exponet

Všetky autorove články
bezpečnosť dostupnost dáta koneferencia podujatie

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať