CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Black Friday 2023: Doživotný Office 2021 od 14 € a originálny Windows 11 od 9 €! Najnižšie ceny v tomto roku!

0

Čierny piatok pripadá na 24. novembra 2023. Cyber Monday je len o pár dní neskôr, 27. novembra. Je to opäť to obdobie roka, kedy GoDeal24 prichádza s neodolateľným Black Friday výpredajom . Ak ste chceli získať originálne a lacné licencie Microsoft Office alebo Windows, perfektné sú ponuky Godeal24 Black Friday, kde si môžete užiť najnižšiu cenu tohto roka.

Mať balík kancelárskych programov a nástrojov v počítači je základnou nevyhnutnosťou pre takmer všetko, čo sa dnes deje. Keďže však väčšina programov balíka Microsoft Office vyžaduje na používanie ročné predplatné alebo vysoké počiatočné náklady, cena za skutočne funkčný kancelársky balík výrazne rastie. Dnes si môžete celý Microsoft Office Pro 2021 kúpiť len za 24,24 € počas výpredaja Godeal24 Black Friday , ktorý je najlacnejší v tomto roku. Jednorazová platba vám umožní ponechať si softvér na celý život. Kompletný kancelársky balík obsahuje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook a Teams. Ak chcete ušetriť viac, Godeal24 navrhuje kúpu Office 2021 5 PC s priateľmi za 74,24 € (iba 14,85 € / PC).

Získajte Microsoft Office so zľavou 90 % z pôvodnej ceny!

Práve teraz v Godeal24 Black Friday Sale môžete získať Windows 11 Professional licencia len za 11,24 € , čo je nový rekord pre OS. Windows 11 bol špeciálne navrhnutý pre hybridnú prácu, vďaka čomu je pre vás oveľa jednoduchšie pracovať bez problémov, nech ste kdekoľvek. Budete milovať vyššiu produktivitu a výkon, ktorý ponúka. Ak máte doma viacero počítačov alebo chcete nakupovať s priateľmi, môžete si vybrať kombináciu viacerých kľúčov, ktorá je cenovo výhodnejšia!

W indows 11 Pro kúpite už od 9,79 €

Získajte cenovo výhodné balíky so zľavou 62 % (kód kupónu " GG62 ")

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu " GG50 ")

Veľkoobchodné ponuky, bezkonkurenčné ceny!

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať