SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement

Canon imageFORMULA DR-M260 prináša bezkonkurenčný skenovací výkon a univerzálnosť

Tlačové správy
0

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, dnes predstavila skener imageFORMULA DR-M260. Novinka je skvelým zariadením pre akékoľvek podnikové procesy a firmy, ktoré pracujú s veľkým počtom skenovaných dokumentov – nový skener sa môže pochváliť vysokorýchlostným skenovaním, bezkonkurenčným podávaním papiera, vyššou obrazovou kvalitou a vynikajúcou spoľahlivosťou.

Skvelá kvalita a rýchlosť skenovania
Nový skener je perfektne vyladený na použitie v moderných, rýchlo sa rozvíjajúcich kancelárskych prostrediach a významne zvyšuje produktivitu digitalizácie dokumentov. Za podstatnou časťou vysokého výkonu imageFORMULA DR-M260 stojí ako vstavaný procesor, ktorý umožňuje farebné skenovanie rýchlosťou až 60 strán za minútu, tak aj tichý a spoľahlivý automatický podávač dokumentov (ADF) schopný obsiahnuť až 80 listov papiera.

Skener imageFormula DR-M260 využíva nový DR procesor značky Canon, ktorý zaisťuje lepšie spracovanie obrazu a vysokú kvalitu výstupov bez potreby využívať výkon samostatného osobného počítača. Vďaka vstavanému výkonu môžu výhody spojené s rýchlym a spoľahlivým skenovaním čerpať všetci používatelia. Interný DR procesor navyše podporuje aj novú inovatívnu technológiu pre spracovanie obrazu, ktorá zaisťuje konzistentne vynikajúcu digitalizovanú podobu dokumentov – teda kvalitu dôležitú najmä pre optické rozpoznávanie znakov OCR.

Univerzálne spracovanie dokumentov
Canon imageFORMULA DR-M260 sa môže pochváliť všestrannosťou pre presnú digitalizáciu skutočne širokej škály dokumentov spojovaných s dnešným workflow – okrem iného ide napríklad o písomné žiadosti, právne listiny, vizitky, účtovné doklady alebo tzv. dlhodobé dokumenty. Nový skener si vďaka režimu pre skenovanie dlhých dokumentov (Long Document Scanning) a robustnému mechanizmu pre podávanie papiera výborne poradí s dokumentami rôznej hrúbky, typov a dĺžky. Celková maximálna dĺžka skenovaného dokumentu je pri použití režimu Long Document Scanning až 5 588 milimetrov.

Všestrannú využiteľnosť imageFORMULA DR-M260 zvyšuje aj podpora skenovania krehkých dokumentov – stačí ich jednoducho vložiť do vodiacej fólie pre formát A4, ktorá dokumenty v priebehu posunu skenerom ochráni. Canon imageFORMULA DR-M260 vie skenovať aj elektronické pasy až do hrúbky 6 mm a eliminuje tak potrebu využívať pre digitalizáciu pasov ploché skenery, vďaka čomu šetrí priestor aj náklady.

Bezkonkurenčná spoľahlivosť a jednoduchosť použitia
Za vysokou produktivitou imageFORMULA DR-M260 pri skenovaní veľkých objemov dokumentov stojí tiež detekcia chybne podaného papiera a vysunutie papiera – teda vlastnosti, vďaka ktorým majú firmy s veľkým množstvom dokumentov vysokú mieru istoty, že nedôjde k poškodeniu originálov.

Senzor pre zistenie zlého podania okamžite odhalí akékoľvek nezrovnalosti, ako je napríklad zaseknutie papiera v dôsledku jeho šikmého založenia, a podávanie okamžite zastaví.  Obdobne užitočný je aj senzor vysunutia papiera, ktorý detekuje abnormálne dlhú dobu priechodu papiera. Tento senzor sa nachádza vedľa snímača CIS (Contact Image Sensors) a pokiaľ  ním predný okraj dokumentu neprejde v očakávanom čase, posúvací valec sa deaktivuje. Obidva senzory teda zvyšujú efektivitu a presnosť digitalizačných procesov a umožňujú, aby zamestnanci venovali viac času hlavným pracovným povinnostiam.

Canon imageFORMULA DR-M260 cieli svojím kompaktným, robustným a spoľahlivým prevedením na úsporu miesta. Nový skener môžu používatelia vďaka jeho váhe iba 3,6 kilogramov jednoducho prenášať a podľa potreby umiestniť na stôl, na pult alebo do akejkoľvek inej oblasti s obmedzeným priestorom. A to znamená, že vysoko kvalitná digitalizácia dokumentov je dostupná aj firmám alebo oddeleniam, ktoré bojujú s nedostatkom voľného priestoru.

Súčasťou imageFORMULA DR-M260 je užívateľsky prívetivý päťriadkový ovládací panel LCD, ktorý poskytuje jednoducho použiteľné rozhranie pre ovládanie skeneru. Používatelia môžu jednoduchým stisnutím tlačidla zahájiť alebo ukončiť širokú škálu operácií vrátane samotného skenovania, výberu z preddefinovaných úloh alebo zmeny nastavení.

„Dnešné firmy sa musia vyrovnávať s množstvom rôznorodých dokumentov rozličných dĺžok, pevností a hrúbky,“ hovorí Tim Brosnihan, Product Marketing Manager v spoločnosti Canon Europe. „A práve imageFORMULA DR-M260 predstavuje jednoduché riešenie týchto problémov. Náš nový skener ponúka bezkonkurenčnú kvalitu, spoľahlivosť a efektivitu, teda presne tie vlastnosti, ktoré sú synonymom všetkých produktov značky Canon. Vďaka kompaktným rozmerom a ľahkému prevedeniu sa imageFORMULA DR-M260 skvelo hodí aj do najmenších kancelárií. Jednoduché používanie skeneru prispieva k tomu, že firmy môžu začať čerpať výhody spojené s lepšou digitalizáciou svojich dokumentov prakticky okamžite.“

Skener Canon imageFORMULA DR-M260 bude v predaji na všetkých obchodných miestach spoločnosti Canon a u vybraných európskych distribútorov od augusta 2017.

Ďalšie informácie sú k dispozícii na http://www.canon.sk/scanners/accessories/.

Kľúčové vlastnosti skeneru imageFORMULA DR-M260:

  • Vstavaný DR procesor, ktorý zaisťuje skenovanie rýchlosťou až 60 strán za minútu / 120 obrázkov za minútu
  • Automatický podávač dokumentov pre 80 listov
  • Technológia uvoľnenia po dvojitom podaní
  • Odolný design s veľkým päťriadkovým ovládacím panelom LCD
  • Skenovacie nástroje vrátane konzoly iWEMC (imageWARE Enterprise Management Console) a aplikácie pre nastavenie ovládača
  • Software CaptureOnTouch v4 Pro

Canon

Všetky autorove články
Canon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať