ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Čo bude nasledovať po DooGee Mix-e?

Tlačové správy
0

Značka DooGee, ktorá prispieva k vysoko výkonnému zariadeniu smartfónu svojou priateľskou cenou a trendovým vzhľadom, práve oficiálne uviedla svoju vlajkovú loď na stredoeurópsky trh po svojom dvojročnej pôsobení v Španielsku, kde otvorila veľa obchodov.

DooGee Mix, vlajková loď prvej polovice roka 2017, získala veľa pozornosti na svetovom trhu práve vďaka ohurujúcemu celoplošnému dizajnu, vynikajúcim špecifikáciám a najnižšej cene spomedzi bezrámových smartfónov. Predstavil sa na stredoeurópskom trhu a medzičasom sa vyvinula Lite verzia modelu Mix, ktorá bude odhalená v nasledujúcich mesiacoch. Je cielená na tých, ktorý si obľúbili dizajn Mix, ale stále váhajú s jeho kúpou vzhľadom na relatívne vysokú cenu.

Čo však bude nasledovať po tomto vynikajúcom zariadení? V Prahe prednedávnom uviedli nový produktový rad na nasledujúce mesiace.

BL5000 nasledované typmi BL7000 a BI11000 majú sa za cieľ stať sa najkrajšími telefónmi s veľkými batériami. BL5000 má výnimočnú 5050mAh batériu a vyššie rady prídu s batériami s ešte väčšou kapacitou. Keď si zaobstaráte jeden z nich, vaše externé nabíjačky poputujú do koša. BL séria je viac ako len veľká batéria – napr. BL5000 je vybavený 4GB+64GB pamäťou, duálnym 13MP fotoaparátom, 5,5FHD displejom a jeho najdôležitejšou časťou – 8 krivkovým dizajnom obrazovky, ktorý si môžete vďaka silnej batérií vychutnávať niekoľko dní. Browsovanie internetom, hranie hier, upravovanie dokumentov – všetko bez potreby nabíjania aj po celodňovom používaní. Prostredníctvom modelov BL7000 a BL11000 posúva DooGee hranice smartfónov do extrémov a to nielen priateľskou cenou, ale aj príťažlivým dizajnom.

Okrem BL série príde na trh aj nový inovatívny produkt nazývaný S60. Robustné a vodeodolné zariadenie s drsným vzhľadom. Vďaka IP68 štandardom patrí jeho vodeodolný level medzi tie najlepšie a tým je zariadenie vhodné do extrémnych podmienok, k záťažovej práci, na extrémne športy a pod.

Možno ste zvedaví čo znamená skratka BL. Znamená „Be long time, Belong to you.“ (Byť dlhý čas./Byť dlho. Patriť Ti.) DooGee má za cieľ vyrábať každé zariadenie tak, aby uspokojovalo potreby zákazníkov. A svojim naposledy predstaveným telefónom chce v tomto trende pokračovať.

Dynamic Relations 2000 s.r.o.

Všetky autorove články
BL5000 DooGee

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať