SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Comics Salón Award - Cena popkultúry za rok 2018

Tlačové správy
0

CS Award je Cena slovenských fanúšikov popkultúry za najlepšie vydané počiny za uplynulý rok v kategóriach film, videohra, komiks, kniha, spoločenská hra a anime.

Comics Salón & AnimeSHOW ako najväčší festival popkultúry na Slovensku je platformou, ktorá spája fanúšikov s autormi, tvorcami, hercami, vydavateľmi, distribútormi, ako aj obchodníkmi. Preto považuje svoju úlohu pri rozvoji popkultúry na Slovensku ako aj jej vnímanie verejnosťou za veľmi dôležitú.

Keďze spájame tisíce fanúšikov popkultúry ako formy umenia a zábavy, rozhodli sme sa vytvoriť túto anketu a cenu, ktorou chceme oceniť výnimočnú snahu autorov a vydavateľov za vydávanie a šírenie popkultúry na Slovensku, a zároveň im ukázať, že táto činnosť má význam.“ vyhlásil Róbert Žittňan ako riaditeľ festivalu Comics Salón a AnimeSHOW.

Touto cenou zároveň chcú tvorcovia Comics Salónu a AnimeSHOW duchovne nadviazať na cenu slovenských fanúšikov Istron, ktorá bola udeľovaná v rokoch 2000 ‑ 2006 zhodou okolností tiež na IstroCone (starší nazov pre festival CS&AS) a neskôr na Bibliotéke.

Výsledky hlasovania ako aj odovzdávanie cien prebehne slávnostne 30. marca na festivale AnimeSHOW 2019.

Hlasovať je možné verejne na adrese www.comics-salon.sk/cenapopkultury

Nie je však povinné hlasovať v každej kategórii, ak sa jej nevenujete a nesledujete ju.

Comics Salon & AnimeSHOW

Všetky autorove články
AnimeSHOW Comics Salon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať