SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

DXC Technology predlžuje partnerstvo s Volkswagen Slovakia

Tlačové správy
0

DXC Technology poskytne kompletné outsourcingové IT služby, vrátane celkovej infraštruktúry a aplikačnej podpory.

DXC Technology (NYSE:DXC), popredná svetová nezávislá spoločnosť poskytujúca komplexné IT služby, dnes oznámila, že podpísala predĺženie kontraktu o poskytovaní outsourcingových IT služieb s automobilkou Volkswagen Slovakia. V rámci novej dohody, ktorá predlžuje viac ako desaťročné partnerstvo, DXC dodá firme Volkswagen Slovakia všetky IT služby pre aplikácie a podporu infraštruktúry.

Dlhoročné partnerstvo oboch spoločností prispelo k naplneniu požiadaviek zákazníkov vďaka plynulej prevádzke automatizovanej výroby a ďalších automatizovaných procesov. Volkswagen Slovakia rozširuje bratislavský závod a DXC Technology mu v tejto dôležitej fáze opäť poskytne technologickú podporu.

,,Predĺženie a rozšírenie spolupráce s naším tretím najväčším zákazníkom vo východnej Európe len posilní našu pozíciu na trhu a v rámci skupiny Volkswagen Group,“ uviedol Zdenko Böhmer, generálny riaditeľ DXC Technology na Slovensku. „Volkswagen Slovakia je náš významný klient a kľúčová referencia pre našich potenciálnych zákazníkov v oblasti výroby, pretože poskytujeme služby aj v prostredí výrobných procesov. Technológie zabezpečované spoločnosťou DXC sú zamerané na zvyšovanie efektívnosti výroby a využitia robotických a ľudských zdrojov.“

Dohoda je výsledkom úzkej spolupráce medzi DXC Technology a Volkswagen Slovakia z dlhodobého hľadiska a vynikajúcimi službami – vrátane vylepšení kvality – počas uplynulých 24 mesiacov.

,,Partnerstvo s DXC Technology pomáha obom stranám zostať na vrchole neustáleho zlepšovania a implementácie kreatívnych a odvážnych myšlienok," uviedol Hans-Christian Heidecke, vedúci oddelenia IT a manažmentu procesov v spoločnosti Volkswagen Slovakia.

SKPR Strategies, s.r.o.

Všetky autorove články
DXC Technology Volkswagen

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať