SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Doživotný Office 2021 a originálny Windows 10 už od 6 € v predaji Godeal24 Black Friday! Najnižšia cena v tomto roku!

0

Keďže Čierny piatok je hneď za rohom, november môže byť vašou najlepšou príležitosťou v roku chytiť sa softvérových kľúčov od spoločnosti Microsoft. Ak máte nový počítač alebo chcete upgradovať svoj starý počítač, určite je ten správny čas kúpiť si softvérové kľúče od spoločnosti Microsoft za najnižšiu cenu v tomto roku z predaja softvéru Godeal24 Black Friday Software Sale.

Microsoft Office Professional 2021 môžete od dnešného dňa získať v predaji len za 24,24 (reg. 239 € ), čo je najlacnejšie v tomto roku. Ak chcete ušetriť viac, Godeal24 navrhuje kúpu Office 2021 5 PC s priateľmi za 74,24 € (iba 14,85 € / PC). Microsoft Office pre Windows obsahuje osem aplikácií – Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Teams, Outlook, Access a Publisher – a na rozdiel od Microsoftu 365 musíte zaplatiť len raz, bez mesačných poplatkov. Hneď po odoslaní platby dostanete e-mailom osobný aktivačný kód a pokyny na stiahnutie, aby ste mohli okamžite začať používať Microsoft Office.

Získajte Microsoft Office so zľavou 90 % z pôvodnej ceny!

Windows 11 Professional je teraz dostupný aj s ohromnou 90% zľavou, čím sa cena znížila na 11,24 € počas výpredaja Godeal24 Black Friday. Windows 11 Professional prináša obrovské vylepšenia navrhnuté tak, aby zefektívnili a zlepšili prácu na diaľku. Ak máte doma viacero počítačov alebo chcete nakupovať s priateľmi, môžete si vybrať kombináciu viacerých kľúčov, ktorá je cenovo výhodnejšia!

Najlepšie ponuky pre W indows od 7 €

Získajte cenovo výhodné balíky so zľavou 62 % (kód kupónu " GG62 ")

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu " GG50 ")

Veľkoobchodné ponuky, bezkonkurenčné ceny!

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať