CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

ESET je podľa Gartner Peer Insights 2019 voľbou zákazníkov pre ochranu firemných zariadení

Tlačové správy
0

Spoločnosť ESET, globálneho lídra v oblasti IT bezpečnosti, označili zákazníci zahrnutí do prieskumu Gartner Peer Insights Customers’ Choice 2019 ako jednu zo svojich volieb pre ochranu firemných koncových zariadení.

Toto hodnotenie predstavuje rebríček dodávateľov IT bezpečnostných riešení pre firmy. Je zostavené podľa hodnotení overených koncových používateľov medzi ktorých patria IT profesionáli alebo firemní používatelia, ktorí mali skúsenosti s nákupom, implementáciou alebo používaním firemného bezpečnostného riešenia, ktoré hodnotia. Rebríček zohľadňuje počet hodnotení a taktiež celkové skóre od používateľov.

Skóre 4,6 z 5 spomedzi všetkých kritérií dalo bezpečnostnému riešeniu ESET Endpoint Security až 253 používateľov z prostredia veľkých firiem. Toto riešenie pre ochranu firemných koncových zariadení získalo uznanie za jednoduchú implementáciu, spoľahlivosť, rýchlosť reakcie dodávateľa a taktiež za vysokú kvalitu technickej podpory.

Spoločnosť ESET získala uznanie v kategórii stredne veľké enterprise firmy (50 miliónov - 1 miliarda USD), pričom správca sietí a bezpečnosti v zdravotníctve vo svojom hodnotení poznamenal, že riešenie ponúka „jednoduchú počiatočnú implementáciu“ a „ponúka rôzne možnosti konfigurácie“. Používatelia zo stredne veľkých enterprise firiem ďalej uviedli, že „používateľský zážitok sa dal ľahko nasledovať a predstavitelia spoločnosti pre nás urobili tento proces bezchybný“.

Spoločnosť ESET získala uznanie aj v kategórii Európa, Blízky východ a Afrika (50 miliónov – 1 miliarda USD), pričom systémový inžinier z mediálnej spoločnosti uviedol, že „so silnou vzdialenou správou sme mali k dispozícii nástroje, ktoré potrebujeme na splnenie požiadaviek nášho nehomogénneho firemného prostredia“.

Niektoré z hodnotení používateľov z prostredia enterprise firiem:

Vedúci digitálneho marketingu z oblasti maloobchodu: „Dôverujem tejto aplikácii čo sa týka môjho súkromného i pracovného prostredia. Chráni našu firemnú sieť a vďaka nej vieme, že všetky naše údaje budú v bezpečí.“

Chief Solutions Manager z odvetvia služieb: „ESET v našej organizácii veľmi dobre fungoval. Nám ako koncovým používateľom poskytol kapacitu na zabezpečenie toho, aby naše dokumenty boli chránené.“

„Spoločnosť ESET je nesmierne hrdá na to, že jej riešenie pre ochranu firemných pracovných staníc je menované ako jedno z odporučených v zákazníckom prieskume Gartner Peer Insights 2019. Toto uznanie je pre nás dôkazom nášho odhodlania poskytovať firmám spoľahlivé a špičkové bezpečnostné riešenia. Ochrana koncových zariadení je dnes pre firmy dôležitá viac ako kedykoľvek predtým a je prvoradé, aby boli naši používatelia chránení. Vidieť takúto pozitívnu odozvu od zákazníkov je presne dôvodom, prečo robíme veci tak, ako ich robíme,“ povedal o hodnotení obchodný riaditeľ spoločnosti ESET Ignacio Sbampato.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Gartner Peer Insights Customers’ Choice, kliknite sem.

Zrieknutie sa zodpovednosti spoločnosti Gartner:

Gartner Peer Insights Customers’ Choice predstavuje subjektívne stanoviská individuálnych recenzií, hodnotení a dát od koncových používateľov na základe zdokumentovanej metodológie. Nepredstavujú názor a ani podporu od spoločnosti Gartner alebo pridružených spoločností.

ESET, spol. s r.o.

Všetky autorove články
ESET Gartner ochrana bezpečnosť

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať