SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

ESET vydáva novú verziu riešenia na ochranu Linux serverov

Tlačové správy
0

ESET, globálny líder v kybernetickej bezpečnosti, vydáva verziu 7.0 svojho riešenia na ochranu Linux serverov – ESET File Security pre Linux. Tento produkt poskytuje pokročilú ochranu firemným všeobecným serverom, sieťovým súborovým úložiskám a viacúčelovým serverom. ESET File Security pre Linux sa stará o stabilitu a bezkonfliktnosť serverov tak, aby sa minimalizovali časy údržby a reštarty v záujme zabezpečenia biznis kontinuity.

Keďže Linux servery rastú na popularite, používatelia a firmy by sa mali zamerať na to, aby boli pred hrozbami chránení aj na tejto platforme. ESET File Security pre Linux využíva pokročilú technológiu ESET LiveGrid®, ktorá v sebe spája rýchlosť, presnosť a minimálnu záťaž na systém. Prináša overenú ochranu pred rôznymi typmi hrozieb vrátane vírusov, rootkitov, červov a spyware a zároveň ponecháva viac systémových prostriedkov pre dôležité úlohy servera. Verzia 7.0 prináša množstvo technických vylepšení a je kompatibilná s poprednými 64-bitovými distribúciami Linux serverov.

Linuxové servery často nemajú grafické rozhranie, veľkou používateľskou výhodou preto je, že ESET riešenie poskytuje administrátorovi webové grafické rozhranie so štruktúrou, ktorú používatelia už poznajú z iných ESET produktov. Riešenie je zároveň plne kompatibilné a spravovateľné cez ESET Security Management Center.

“Jediný škodlivý súbor môže predstavovať vážne bezpečnostné riziko pre firmy a organizácie akejkoľvek veľkosti. Spoľahlivý a pokročilý bezpečnostný systém je preto absolútnou nutnosťou pre moderné firmy. Vďaka ESET File Security si môžu byť organizácie isté, že ich dáta a servery sú plne chránené aj pred tými najnovšími hrozbami. Či ide o cielené útoky alebo skrytý ransomware, ESET je hrdý na to, že firmám poskytuje to najlepšie v oblasti enterprise zabezpečenia,“ hovorí Matúš Čipák, produktový manažér spoločnosti ESET.

Viac informácií o riešení nájdete na stránke o ESET File Security pre Linux.

ESET, spol. s r.o.

Všetky autorove články
ESET Linux security bezpečnosť

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať