SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement

Ergonomická stolička Liftor Active - inovatívne riešenie do vašej kancelárie

Tlačové správy
0

Pociťujete pri práci diskomfort či dokonca bolesti krčnej chrbtice? Dlhodobé sedenie má množstvo negatívnych účinkov na zdravie, preto by ste výber kancelárskeho kresla nemali podceňovať. Zoznámte sa s ergonomickou stoličkou Liftor Active pre zdravé sedenie!

SAMSUNG_07M Advertisement

Ergonomické stoličky sú konštruované tak, aby sa dokonale prispôsobili sediacemu (bez ohľadu na typ postavy) a eliminovali tlak na krčnú a chrbtovú oblasť, vďaka čomu sa zníži riziko vzniku chronických bolestí a ďalších zdravotných problémov. Ergonomická stolička Liftor Active na podporu správneho držania tela je skvelým riešením pre vašu kanceláriu či domácnosť. Presvedčte sa sami!

Ergonomické operadlo s aktívnou oporou

Jednou z inovatívnych predností, ktorú táto kancelárska stolička ponúka, je dvojdielne chrbtové operadlo s ergonomickým dizajnom. Jednotlivé časti sú upevnené nezávisle od seba, čo umožňuje každej z nich voľný pohyb do strán a schopnosť reagovať tak na zmeny sediacej polohy. Ide o takzvané dynamické sedenie. Operadlo je tiež možné vertikálne nastaviť do troch výškových úrovní. Bonusom je aj nastaviteľná opierka hlavy, ktorá umožňuje nielen korigovanie výšky, ale aj uhla. Zároveň je možné ju úplne odňať.

3D nastaviteľné podrúčky

Na podporu a odľahčenie ramien a krku pri dlhodobom sedení sú tu podrúčky, ktoré znížia svalové napätie a prispejú k správnemu držaniu tela - ak sú predlaktia prirodzene umiestnené v správnej výške, tendencia hrbiť sa bude omnoho nižšia. 3D podrúčky môžete nastaviť v troch smeroch, a to hore - dole (výškovo), dopredu - dozadu (bočne) a taktiež do strán (uhlovo). Majú mäkkú dotykovú plochu, takže táto kancelárska stolička sa skutočne postará o váš maximálny komfort.

Synchrónne prispôsobenie operadla a sedadla

Ďalšou funkciou je synchrónna hojdacia mechanika, ktorá umožňuje sedadlu a operadlu synchrónne meniť sklon spolu s pohybmi jej používateľa. Keď sa sediaci natiahne alebo nakloní, ergonomická stolička bude presne kopírovať pohyby jeho tela. Reaguje na silu, s ktorou sa opriete o sedadlo, tzn. čím viac naň zatlačíte, tým výraznejšie reaguje aj sklon sedadla - viac sa zdvihne. Takáto dynamika udržiava plynulý prietok krvi a znižuje napätie svalov počas práce, ktorá vyžaduje dlhé hodiny sedenia.

Hojdacia mechanika umožňuje aj aretáciu operadla, teda zafixovanie pozície pomocou páčky umiestnenej pod sedadlom.

Rozmanité možnosti spracovania a dizajnu

Zdravotné stoličky Liftor Active nájdete v troch materiálových prevedeniach. V ponuke je luxusne vyzerajúci model z pravej kože, priedušná alternatíva zo sieťoviny alebo kompromis v podobe modelu, ktorý je tvorený textilným sedadlom a chrbtovou opierkou zo sieťoviny. Okrem kvalitného spracovania ponúkajú aj jedinečný dizajn, a to až v deviatich rôznych farebných kombináciách.

Zdroj foto: vlastné / Liftor.sk

Zobrazit Galériu

Futurino s.r.o.

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať