Futuristické umenie? Levitujúci Apple Watch na bezdrôtovej nabíjačke

Technológie
0

Nabíjačka Lift, ktorá bola nedávno  predstavená na portáli Kickstarter, vnáša do procesu nabíjania magický prvok – spája totiž bezdrôtové nabíjanie s magnetickou levitáciou. Lift je určený na nabíjanie inteligentných hodiniek Apple Watch a Pebble. Ak na nabíjaciu základňu položíte smart hodinky, začnú sa vznášať  a zároveň indukčne nabíjať. A ak práve nenabíjate hodinky, Lift sa premení na krásnu  inteligentnú lampu. Nabíjané zariadenie totiž môžete vymeniť za prvú bezdrôtovú inteligentnú lampu Orb. Jednoducho umiestnite Orb na nabíjaciu základňu a môžete sledovať, ako sa magicky vznáša a rozžiari priestor okolo seba.

Jednoduchý a minimalistický dizajn nabíjačky bol ovplyvnený Applom a Posche Design, dôraz sa kládol na detail a odstránenie zbytočných prvkov. Telo zariadenia je vyrobené z hliníka, na indukčný systém sa použila keramika pre jej nevodivosť. Nabíjacia jednotka obsahuje vnútri batériu, takže umožní dve plné nabitia smart hodiniek na cestách. Dokonca ňou môžete núdzovo nabiť aj smartfón.

Zdá sa, že magnetická levitácia sa pri nabíjaní rôznych zariadení stáva obľúbenou. Prednedávnom bola takisto na Kickstarteri prezentovaná takáto nabíjačka na smartfóny.

Lift sa v kampani, ktorej cieľová suma je 44 000 dolárov (na konte však je už viac ako 240 000 dolárov), ponúkal pre prvých prispievateľov za 149 dolárov. Táto ponuka je však už vypredaná. V súčasnosti ho možno získať za 159 dolárov. Dodávky by sa mali začať v októbri.  Mimo kampane sa bude predávať za 249 dolárov. Súprava zahŕňajúca aj lampu Orb stojí 219 dolárov, maloobchodná cena bude 329 dolárov.

Zdroj: kickstarter.com

mashable.com

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Apple Watch bezdrotove nabijanie

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať