SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

HP Inc. predstavuje nové produkty z radu HP EliteDesk a HP EliteOne AiO

Tlačové správy
0

Nové stolné počítače a počítače typu „všetko v jednom“ ponúknu to najlepšie v segmente a novými bezpečnostnými prvkami zmenia súčasné kancelárie.

Spoločnosť HP oznámila, že do svojho celosvetovo najbezpečnejšieho a najlepšie ovládateľného portfólia PC[i] pridala nové komerčné stolné počítače z kategórie „all-in-one“. Okrem toho najlepšieho v oblasti bezpečnosti, prinášajú nové modely stolných počítačov HP EliteDesk a počítačov HP EliteOne typu AiO (All-in-One) aj vysoký výkon a pútavý moderný dizajn. Zároveň pomáhajú zachovať bezpečnosť zariadení, dát i osobných údajov zamestnancov firiem.

Stolné počítače a počítače AiO tvoria takmer polovicu všetkých predaných komerčných PC[ii] a pre firmy i organizácie predstavujú zásadnú technológiu. Preto HP svoje nové stolné počítače z radu HP EliteDesk 800 a HP EliteOne 800 AiO vybavilo množstvom po prvýkrát použitých prvkov, a to ako u HP, tak aj v rámci celého segmentu:

  • Novo predstavený počítač HP EliteOne 800 G3 All-in-One je prvým komerčným počítačom typu AiO s dvoma kamerami[iii] (predná a zadná) a s matným dotykovým displejom[iv]. Stáva sa tak perfektným pomocníkom pre kontakt so zákazníkmi a spoluprácu s ostatnými kolegami.
  • Novinka HP EliteDesk 800 G3 Tower je celosvetovo najvýkonnejší komerčný desktop[v], ponúkajúci najviac možností konfigurácie[vi] a je tiež prvým komerčným PC, certifikovaným pre VR[vii]  – to z neho robí výborný nástroj pre firmy, ktoré sa chcú technologicky vybaviť pre budúcnosť a poskytovať špičkové služby.
  • Jeho mladší súrodenec – HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini – je najmenší desktop[viii] v biznis triede
    na svete a tiež najodolnejší „ultra small form factor“ desktop v biznis triede od HP[ix]. Je ideálny
    pre zákazníkov, ktorí chcú ukryť počítač za monitorom alebo obetovať čo najmenší priestor na pracovnom stole.
  • Že na veľkosti nezáleží, dokazuje HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini 65W, stolný mini počítač, ktorý sa hrdí titulom najmenšieho a najvýkonnejšieho desktopu v biznis triede na svete
    pre zákazníkov, ktorí majú málo miesta, ale potrebujú vysoký výkon[x]

„Zamestnanci z generácie mileniálov volajú po sexi zariadeniach, podnecujúcich tvorivosť a otvorenú výmenu myšlienok. Zamestnávatelia požadujú technológiu, ktorá bude pekne vyzerať v ich open space kanceláriách, ale bude aj výkonná a bezpečná, a navyše nebude nijako obmedzovať produktivitu ich zamestnancov,“ uviedol Benoit Bonnafy, viceprezident Business Personal Systems EMEA, HP Inc. „Najnovší rad stolných AiO počítačov Elite berie do úvahy víziu zamestnávateľov, ale zároveň reflektuje aj očakávania zamestnancov. Spája krásny dizajn s úžasnými možnosťami a výkonom. Okrem toho navyše nielen napĺňajú, ale prekonávajú požiadavky na bezpečnosť, ktoré sú pre akékoľvek biznis prostredia zásadné.“

Viac ako 100 miliónov používaných komerčných stolných počítačov je starších ako štyri roky[xi]. Firmy sú tak
oveľa zraniteľnejšie voči 200-percentnému nárastu útokov na koncové zariadenia[xii], a už ani neposkytujú výkon a energetické úspory, ktoré môžu ponúknuť moderné zariadenia. Ak firmy modernizujú svoje vybavenie s využitím stolných počítačov z radu HP EliteDesk 800 a HP EliteOne 800 AiO, budú mať k dispozícii vstavané, nie dodatočne pridané riešenie pre bezpečnosť. A to vrátane jedinej ochrany s automatickou opravou systémov na úrovni BIOSu na svete v podobe HP SureStart Gen3 with Runtime Intrusion Detection[xiii] a nedávno predstavenej aplikácie HP WorkWise, ktorá je prvou aplikáciou pre smartfóny, upozorňujúcou na neoprávnené používanie s počítača[xiv].

Cena a dostupnosť[xv]

Modelový rad HP EliteDesk 800 G3, obsahujúci Tower, Small Form Factor (SFF) a Desktop Mini, je dostupný na Slovensku od 836 eur. HP EliteOne 800 G3 bude na slovenskom trhu v ponuke od polovice marca od 1 090 eur. Viac informácií o počítačoch HP Elite nájdete na www.hp.com/go/elite.

nájdete na www.hp.com/go/elite.

 

[i] Na základe ponuky unikátnych a komplexných možností HP v oblasti bezpečnosti bez nutnosti dodatočných nákladov a balíčka Manageability Integration Kit na ovládanie všetkých aspektov PC vrátane hardvéru, BIOSu a softvéru s využitím aplikácie Microsoft System Center Configuration Manager medzi dodávateľmi s> 1 mil. Jednotiek predaných za rok k novembru 2016 na počítačoch HP Elite vybavených siedmou generáciou procesorov Intel® Core® Processors, integrovanou grafikou Intel® a Intel® WLAN.

[ii] IDC WW 3Q16 Quarterly PC & Tablet Forecast, november 2016

[iii] Na základe ponuky počítačov “All in One” medzi dodávateľmi s >1 miliónom jednotiek PC vybavených Windows Pro OS s obojsmernými kamerami predanými ku dňu 11. január 2017.  

[iv] Na základe ponuky počítačov "All in One" medzi dodávateľmi s> 1 miliónom jednotiek PC vybavených Windows Pre OS s matným dotykovým displejom predaných ku dňu 11. január 2017.

[v] Na základe ponuky komerčných počítačov k 10. januáru 2017 medzi dodávateľmi s> 1 miliónom jednotiek vybavených procesormi siedmej generácie Intel® alebo AMD Pro, Windows Pre OS, grafickou kartou GTX1080 alebo AMD RX480 a so zdrojom 500W.

[vi] Na základe ponuky komerčných stolových počítačov k 10. januáru 2017 medzi dodávateľmi s> 1 miliónom jednotiek predaných za rok vybavených 5 panelmi, 4 slotmi, 12 USB, dvoma M.2 konektormi a Windows Pre OS.

[vii] Na základe ponuky komerčných stolových počítačov k 20. januáru 2017 medzi dodávateľmi s> 1 miliónom jednotiek predaných za rok vybavených Windows 10 Pre OS s grafickými kartami NVIDIA ® GeForce GTX ™ 1080 alebo AMD RX480 certifikovaným HTC VIVE.

[viii] Na základe ponuky stolných počítačov HP v biznis triede USFF k 19. januáru 2017, ktorých objem je nižší ako 2 litre, s procesormi Intel štvrtej, šiestej alebo siedmej generácie alebo procesormi AMD Pro, integrovaným VESA držiakom a VGA, 6 USB portmi, Windows 7 Pro , Windows 8.1 Pro alebo Windows 10 Pro, TPM, a ktoré absolvovali desať testov MIL-STD 810G.

[ix] Na základe ponuky stolných počítačov HP v biznis triede USFF k 19. januáru 2017, ktorých objem je nižší ako 2 litre, s procesormi Intel štvrtej, šiestej alebo siedmej generácie alebo procesory AMD Pro, integrovaným VESA držiakom a VGA, 6 USB porty, Windows 7 Pro , Windows 8.1 Pro alebo Windows 10 Pro, TPM, a ktoré absolvovali desať testov MIL-STD 810G.

[x] Na základe ponuky stolných počítačov v biznis triede k 19. januáru 2017 medzi dodávateľmi s> 1 miliónom jednotiek predaných za rok vybavených štvrtou, šiestou alebo siedmou generáciou procesorov Intel alebo AMD Pro.

[xi] Interná  štúdia Intel, 2016.

[xii] Verizon, 2016 Data Breach Investigations Report, 2016.

[xiii] Na základe ponuky PC konkurentov k 1. decembru 2016 s> 1mil. jednotiek ročne s detekciou na úrovni BIOS-u s funkciami samoopravy, detekciou útokov v runtime pamäti, konfiguráciou BIOSu a policy protection.

[xiv]  Na základe ponuky najvýznamnejších konkurentov k 1. novembru 2016 s ovládaním bezpečnosti a výkonu PC a tlače pomocou inteligentného telefónu.

[xv]  Odhadované maloobchodné ceny. Skutočné ceny sa môžu líšiť.

Zobrazit Galériu

HP

Všetky autorove články
HP

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať