SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

HP predstavilo najdostupnejší desktop s profesionálnymi certifikáciami

Tlačové správy
0

HP Inc. predstavilo nový HP EliteDesk 705 Workstation Edition, svoj najdostupnější stolný počítač s profesionálnymi certifikáciami1. Ide o profesionálne zariadenie pre používateľov, ktorí k práci potrebujú silný počítač a uvítajú prechod na výkon na úrovni pracovnej stanice, ale hrá u nich zásadnú rolu cena. Tento dostupný model im umožní bezproblémový multitasking s certifikovaným softwarom, poradí si i s offline renderováním a 3D modelováním v CAD aplikáciach. Nechýba mu, ale ani pokročilé zabezpečenie a funkcie pre jednoduchú správu.

Zákazníci stále viac žiadajú profesionálne funkcie a kvalitný hardware, ktoré im dnes môžu ponúknuť i pracovné stanice entry alebo strednej úrovne. Oproti predchádzajúcej generácii je pri novom modeli od HP viditeľný výrazný skok vpred predovšetkým v efektivite práce. Používateľ môže plniť viac úloh naraz vďaka až osemjadrovým procesorom AMD Ryzen™ PRO, až 16 vláknam a výberu z profesionálnych grafických kariet. Systém vďaka tomu zvládne napríklad aj renderovanie, umožní skrátiť čas obnovenia zostavy v SOLIDWORKS alebo Inventore a zaistí hladký chod pri interakcii Viewport s 3D prvkami. Počítač bol navyše výrobcom optimalizovaný pre použitie profesionálnych softvérových aplikácií od popredných poskytovateľov ako SolidWorks eDrawings, Autodesk AutoCAD, Autodesk Revit a SketchUp.

Ako správna pracovná stanica je HP EliteDesk 705 Workstation Edition vybavený silným zabezpečením proti stále nebezpečnejšiemu malwaru. Jeho súčasťou sú pre HP už tradičné, hardvérovo posilnené riešenia umožňujúce samoopravy systému, ako napríklad ochrana BIOSu s názvom HP Sure Start Gen42. Dostal ale aj HP Manageability Integration Kit Gen23, ktorý umožňuje jednoduchú správu veľkého množstva zariadení.

Cena a dostupnosť
HP EliteDesk 705 Workstation Edition bude na Slovensku dostupný od novembra za cenu začínajúcu na 679 eur bez DPH.

O spoločnosti HP
Spoločnosť HP Inc. vytvára technológie, ktoré zjednodušujú život ľuďom po celom svete. Prostredníctvom nášho portfólia tlačiarní, počítačov, mobilných zariadení, ríešení a služieb vytvárame zážitky, ktoré ohromia. Viac informácií o HP Inc. nájdete na hp.com.


  1. Certifikácie systémov HP EliteDesk 705 Workstation Edition vybavených grafickými kartami NVIDIA Quadro® P1000 alebo AMD Radeon™ Pro WX 3100.
  2. HP Sure Start Gen4 je dostpný pri zariadení HP Elite a HP Workstation vybavených 8. generáciou procesorov Intel® alebo AMD.
  3. HP Manageability Integration Kit Gen2 môžete stiahnuť na http://www8.hp.com/us/en/ads/clientmanagement/overview.html.
Zobrazit Galériu

AMI Communications Slovakia

Všetky autorove články
HP deskop stolovy pocitac hardver PC

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať