CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

HP predstavuje novú generáciu tlačiarní Color LaserJet Pro radu M100 a M200

Tlačové správy
1

Spoločnosť HP, ktorá je vedúcim výrobcom tlačiarenských technológií na svete, predstavila najnovšie farebné laserové tlačiarne HP Color LaserJet Pro rady M100 a M200. Inovované modely M100 a M200 sú konštruované tak, aby zabezpečili pohodlie používateľa pri prevádzke, bezpečnosť a výkon na pracovisku, teda vlastnosti, pre ktoré sú vyhľadávané.

"Používatelia hľadajú cesty, ako zvýšiť svoju produktivitu bez toho, aby museli zľaviť na požadovanej kvalite, množstve práce na pracovisku alebo udržateľnosti. Dôvod, prečo sme oživili modely farebných laserových tlačiarní HP Color LaserJet Pro rady M100 a M200 je snaha poskytnúť rozšírené možnosti pre zaistenie bezpečnosti, prevádzkové vlastnosti poskytujúce optimálnu efektivitu a to doslova kdekoľvek, kde sa môžete ocitnúť,"  hovorí Marek Soják, Print Marketing Manager spoločnosti HP Inc pre Českú republiku a Slovensko.

Pozdvihnite svoju produktivitu vďaka aplikácii HP Smart App1 na vyššiu úroveň

So stále sa vyvíjajúcou mobilitou každodenného životného štýlu profesionálov nadobúda význam dôležitá schopnosť pracovať voľne odkiaľkoľvek a kdekoľvek. S novou generáciou farebných laserových tlačiarní Color LaserJet Pro rady M100 a M200 a funkciou Smart Task v aplikácii HP Smart App môžu používatelia ľahko a rýchlo tlačiť, skenovať a kopírovať dokumenty a to prostredníctvom svojich mobilných telefónov.

Aplikácia HP Smart App je navrhnutá tak, aby samostatne riadila tlačiareň priamo z vášho mobilného zariadenia, pričom vám daná aplikácia s využitím funkcie Smart Task ušetrí čas a dokáže zorganizovať vaše dokumenty o 50 % rýchlejšie2. S funkciou Smart Task v aplikácii HP Smart App vo vašom smartfóne môžete:

  • Rýchlo skenovať a mať prístup k celému obsahu vášho komerčného softvéru, ako je napr. QuickBooks, Dropbox a Google Drive
  • Vychutnať si tlač bez zbytočnej manipulácie, iba hlasovými povelmi pomocou funkcie HP Voice-activated3
  • Byť informovaný zakaždým, keď dochádza k tlači, skenovaniu či kopírovaniu dokumentov
  • Objednať si dostatočnú zásobu tlačového tonera, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate4

Zvýšená úroveň bezpečnosti

Modernizovaný rad farebných laserových tlačiarní HP Color LaserJet Pro radu M100 a M200 je vybavený zásadnými bezpečnostnými funkciami, ako je základné kódovanie a ochrana prístupovým heslom, čo napomáha chrániť vaše zariadenie, osobné údaje a dokumenty v priebehu tlače.

Rad M100 a M200 rovnako zahŕňa zosilnenú ochranu proti slabým miestam v zabezpečení. Kľúčové prvky zahŕňajú automatické aktualizácie firmvéru pre identifikáciu a zastavenie prípadných útokov a dvojpásmovú (dual-band) Wi-Fi® aplikáciu pre rýchlejšie a spoľahlivejšie pripojenie na bezdrôtové modely5.

Mohutný výkon

Modernizovaný rad farebných laserových tlačiarní HP Color LaserJet Pro M100 a M200 je dodávaný s originálnymi tonerovými kazetami Original HP Toner s funkciou JetIntelligence, ktorá napomáha zvýšiť špičkový tlačový výkon a zabezpečiť profesionálnu kvalitu tlače. So zabudovanými možnosťami pre pripojenie cez bezdrôtovú komunikáciu Wi-Fi® a sieťový Ethernet, môžu modely M100 a M200 oveľa spoľahlivejšie komunikovať cez dvojpásmovú Wi-Fi6.  

Modely M100 a M200 podporujú funkciu veľkoobjemovej tlače, pri zabezpečení vysokých rýchlostí tlače7 a tiež možnosť výberu skenovania, kopírovania či faxovania. Pri modeli M200 si navyše môžete vybrať aj automatickú tlač na oboch stranách listu8.

Udržateľný dizajn

Nový rad výrobkov M100 a M200, ktorý zahŕňa aj funkciu HP Auto-on/Auto-off technology9, v priemere spotrebuje o 35 % energie menej ako štandardné modely tlačiarní, ktoré nespĺňajú podmienky normy ENERGY STAR®3.010. Spoločnosť HP vyvinula a odskúšala tlačiarne, ktoré spĺňajú najnovšie požiadavky normy ENERGY STAR®11 na kvalitu, výkon a úspory energie. Spoločnosť HP tiež vypracovala tlačové systémy12 zaručujúce, že nedochádza k vývoju a úniku emisií, ktorých množstvo by prekračovalo požiadavky na udelenie ekologického označenia Blue Angel.

Ceny a dostupnosť:

Nové tlačiarne HP Color LaserJet Pro radu M100 a M200 sú na Slovensku dostupné od februára za predajnú cenu od 259 eur.

HP Inc.

Všetky autorove články
HP tlaciaren color laserjet m100 m200

1 komentár

tadalafil and dapoxetine side effects reakcia na: HP predstavuje novú generáciu tlačiarní Color LaserJet Pro radu M100 a M200

15.11.2022 09:11
<a href="http://bestcialis20mg.com/">buy cialis online prescription</a> Hence, the diagnosis of zoster should raise the index of suspicion for cancer in health care professionals when presented with symptoms of oncological significance
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať