SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement

HP rozširuje možnosti práce s grafickým workflow s novými výkonnými funkciami pre pracovné stanice Z6

Tlačové správy
0

V duchu svojej neustálej inovácie v rámci portfólia pracovných staníc dnes spoločnosť HP ponúka konfigurovateľné funkcie pre pracovné stanice Z6 G4 s procesormi Intel® Xeon® W. Sú ideálne pre náročné kreatívne úlohy ako je 3D animácia a renderovanie, alebo akékoľvek workflow, ktoré vyžaduje vyšší počet jadier, ale nie nevyhnutne dvojprocesorový systém s jeho vyššou cenou.

Technológie, ktoré vedia zrýchliť kreatívne procesy - za rozumnú cenu - sú výzvou dnešnej doby. Grafickí špecialisti sa teraz môžu spoľahnúť na pomoc až 364 GB pamäte v nových jednosocketových procesoroch radu Xeon® W-3000 a využiť tak vyššiu kapacitu HP Z6 v porovnaní so Z4. Z6 je tiež vysoko rozšíriteľný systém so šiestimi PCIe slotmi, a je teda pripravený zvládať aj budúce vyššie workflow. Vďaka masívnej rozšíriteľnosti pracovných staníc radu Z môžu dnes grafici spracovávať ďalšiu generáciu workflow - až za hranice 8K - a nemusia sa starať o systémové obmedzenia. Všetky pracovné stanice radu Z sa navyše predávajú s trojročnou zárukou, špičkovými softvérovými certifikáciami a úžasnou spoľahlivosťou vďaka HP Sure Start so samoopravným systémom BIOS.

Okrem inovácií radu Z6 ponúka portfólio pracovných staníc Z systémy v rôznych cenových reláciách a pre rôzne typy projektov, vrátane:

  • Pracovná stanica Z8 G4 je určená pre spracovanie tých najnáročnejších workflow ako sú vizuálne efekty a postprodukcia obsahu s vysokým rozlíšením (vrátane 8K a vyšších štandardov). Špičkové možnosti napájania 1450 W (100 V) alebo 1700 W (200 V) umožňujú Z8 maximálne využiť výkon nastavených konfigurácií, vrátane dvoch rozšíriteľných procesorov Xeon®, až štyroch grafických kariet a až 68 TB úložnej kapacity. Z8 má tiež sedem PCIe slotov a podporuje až osem diskov Z Turbo, ktoré ponúkajú najväčšiu rozšíriteľnosť v zostave pracovných staníc Z.
  • Z4 G4, najpredávanejšia výkonná pracovná stanica od HP s podporou až dvoch grafík GPU NVIDIA Quadro RTX 8000, ktoré umožňujú dekódovanie a debayering 8K Redcode RAW pre prehrávanie v reálnom čase, editáciu a triedenie farieb bez nutnosti nákupu ďalšieho hardvéru pre dekódovanie videa. Vďaka podpore dvoch plnohodnotných grafických kariet, piatich PCIe slotov a až 256 GB systémovej pamäte pre rýchlu odozvu aplikácií pri práci s veľkými súbormi je pracovná stanica Z4 ideálnym riešením pre strihačov videa.

HP Z4, HP Z6 a HP Z8 sú už v predaji. Cena HP Z4 G4 začína na 1190 €, cena HP Z6 G4 začína na 1490 € a cena HP Z8 G4 začína na 2090 €. Všetky ceny sú uvedené bez DPH.

Tvorcom, ktorí potrebujú tiež farebne presný monitor, ktorý spĺňa tie najvyššie štandardy, HP ponúka svoj HP DreamColor Z31x Studio Display, najvyspelejší monitor na svete pre prácu, ktorá závisí na presnosti farieb. Monitor disponuje 4K kinematickým rozlíšením, vždy presnými farbami, používateľskou kalibráciou a sadou nástrojov pre prácu s workflow, ktoré vám poskytnú výkonný a konzistentný výkon. Monitor Z31x ponúka teraz za vysoko konkurenčnú cenu 2190 € bez DPH unikátne funkcie ako je integrovaná diaľková správa, automatická alebo plánovaná kalibrácia a integrovaný prepínač KVM. Grafickí špecialisti v oblasti médií a zábavy tiež ocenia vstavané markery a masky, úroveň videa, obraz v obraze a používateľské predvoľby.

HP Inc.

Všetky autorove články
HP moznosti praca workflow stanica z6

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať