SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Historické víťazstvo Super X-Fi na prestížnej CES 2019

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology a jej inovatívna technológia slúchadlovej holografie Super X-Fi si odniesla až 10 cien na tohtoročnom podujatí CES 2019, doteraz najviac vo svojej histórii v kategóriách:

  1. AVS Forum ‘Best of CES 2019’
  2. TechRadar Awards 2019 ‘CES Top Pick’
  3. Overclock ‘Best of CES 2019’
  4. ‘SoundGuys Best of CES Award’
  5. Eteknix ‘Best of CES 2019’
  6. Android Authority ‘Best Audio of CES 2019’
  7. PC World ‘Best of CES 2019’ (za SXFI AIR)
  8. PC World ‘Best of CES 2019’ (za SXFI THEATER)
  9. Aktualne ‘Best of CES 2019’
  10. Tech Buyer’s Guide ‘Best of CES 2019 (Personal Audio)’

,,Sme skutočne veľmi podstení a nesmierne ďakujeme všetkým médiám, ktoré nás podporili. Táto pocta skutočne patrí tímu Super X-Fi a ich ťažkej práci, ktorá stojí za týmto nebývalým úspechom. Je to ako vyhrať niekoľko Oscarov za jediny film‘‘, povedal Sim Wong Hoo, generálny riaditeľ Creative Technology.                       

Táto prelomová technológia, ktorej sa podaril zdanlivo nemožný úspech pri reprodukcii zvuku systému viacerých reproduktorov v štúdiu s rovnakou autenticitou do zvuku slúchadiel uchvátila mnohých, ktorí si ju mali možnosť na CES 2019 vyskúšať. Nestáva sa často, že jedna jediná technológiá si na CES odnesie taký počet ocenení, pretože väčšinou aj tie najinovatívnejšie vynálezy ich vyhrajú len niekoľko.

Celosvetové uvedenie Super X-Fi rovnako zvýšil záujem návštevníkov o novú technológiu a možnosť ju zažiť vo forme dema, o ktorý bol enormný záujem od prvého dňa výstavy. Na Super X-Fi pozitívne zareagovali mnohé významné spravodajské médiá, ako napríklad CNN, ABC, Yahoo! News, Die Welt, Czech News Center, Straits Times, Business Times a Channel NewsAsia.                               

Mnohí audio nadšenci a experti na zvuk priznali, že hoci boli spočiatku trochu skeptickí, po odskúšaní technológie Super X-Fi zostali skutočne ohromení a bude ťažké sa vrátiť k obyčajným slúchadlám.

‚‚Mnohí sa pokúšajú vstúpiť do tejto oblasti priestorového zvuku a napodobniť naše marketingové nápady. Keďže napodobňovanie je najväčšia forma lichôtky, vítam všetky tieto snahy. V skutočnosti to slúži na vzdelávanie trhu a šírenie myšlienky, že zvuk slúchadiel je neprirodzený a jedine Super X-Fi vám poskytne verný zvuk tu a teraz‘‘, povedal Sim.

Super X-Fi vstupuje na OEM trh

Spoločnosť Creative oznámila svoj plán vstúpiť na OEM trh s cieľom priniesť Super X-Fi riešenia oveľa väčšej skupiny užívateľov.

‚‚Všetky získané ocenenia spolu s ohromne pozitívnou spätnou väzbou od príslušníkov médií a OEM partnerov urýchlilo náš plán okamžite vstúpiť na OEM trh. Mnoho dôležitých OEM partnerov chce čo najskôr integrovať technológiu Super X-Fi do svojich produktov. Tento krok je pre nás nesmierne dôležitý, keďže OEM trh je potencionálne stokrát väčší ako trh pre Creative Super X-Fi produkty‘‘, dodal Sim.

 

Creative Technology

Všetky autorove články
Creative CES sluchadla

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať