SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Huawei Eco-Connect Europe 2018

Tlačové správy
0

V dňoch 8. a 9. novembra 2018 sa v talianskom Ríme uskutočnila výročná akcia Huawei Eco-Connect Europe pod názvom Pre digitálnu intuitívnu Európu. Eco-Connect Europe je vlajkovou loďou Huawei v Európe. Huawei predstavila na svojej udalosti svoju stratégiu "Platform + Ecosystem", ktorá zobrazuje komplexný sortiment najnovších produktov ICT v nových oblastiach, ako sú cloud computing, IoT, Big Data a digitálne platformy, ako aj nové odvetvové riešenia pre inteligentné mestá a priemysel , Spoločnosť Huawei takisto spolupracovala so zákazníkmi a partnermi na tom, aby demonštrovali svoj pokrok pri podpore digitalizácie Európy prostredníctvom digitalizácie európskych podnikov.

Ako líder v rozvoji digitálnej a inteligentnej spoločnosti spolupracuje spoločnosť Huawei s partnermi z mnohých oblastí a odvetví po celom svete s cieľom vybudovať zákaznícke a inovatívne priemyselné riešenia na podporu digitálnej transformácie a rozvoja priemyselného ekosystému. Ernest Zhang, prezident spoločnosti Huawei Enterprise Business Group v západnej Európe, uviedol: "V súčasnosti spoločnosť Huawei v Mníchove a Paríži vybudovala dva OpenLabs, pričom prvý sa zameriava na inteligentnú výrobu a inteligentné mestá, zatiaľ čo druhý sa zameriava na internet vecí, automobilový priemysel a do konca roka 2018 bude Huawei dokončiť rozšírenie OpenLab v Mníchove a do konca roka 2021 budú v Európe tri Huawei OpenLabs s celkovou investíciou 50 miliónov USD. realizovať spoločné inovácie orientované na budúcnosť s európskymi zákazníkmi a partnermi v oblastiach Smart Manufacturing, IoV a Smart Cities.Hawawei poskytne platformy IKT, ktoré pomôžu miestnym partnerom pri testovaní, overovaní a optimalizácii riešení. riešenie pre priemysel a preskúmať trh.Okrem toho OpenLab poskytne vynikajúce prostredie pre školenia a riešenie. "

V nasledujúcich 30 rokoch digitalizácia prerobí každý priemysel. Všetky druhy podnikania budú ovplyvňované spravodajskými službami, preto vedúce spoločnosti musia byť priekopníkom v prístupe k digitalizácii. Počas tohtoročného stretnutia Eco-Connect Europe oznámila spoločnosť Huawei niekoľko nových spoluprac s poprednými spoločnosťami s cieľom zlepšiť zákaznícke riešenia.  

Ruiqi Fan, viceprezident marketingu a riešenia v oblasti predaja podnikovej skupiny Huawei Enterprise Business Group v západnej Európe, uviedol: "V ére digitálnej transformácie spoločnosť Huawei neustále pracuje na posilnení svojich schopností platformy. Zameranie na tri polia DC sieťových prepínačov, prístupové zariadenie Wi-Fi a smerovač SW-WAN, najnovšia generácia produktov a riešení IDN s podporou technológie AI, ktoré sme práve vydali, môžu pomôcť pri vytváraní zjednodušených ultra-širokopásmových sietí orientovaných na používateľa, umožniť digitálnu transformáciu podnikov. "

Spolu s viac ako 20 alianciami a partnermi riešení vrátane SAPu a Digicom spoločnosť Huawei demonštrovala svoje riešenia a prípady použitia v štyroch vertikálnych sektoroch týkajúcich sa inteligentných miest, výroby, financií a energetiky. Pre inteligentné mestá novátorské riešenie inteligentného operačného centra spoločnosti Huawei zhromažďuje, čistí a analyzuje údaje z každého podsystému mesta a poskytuje informácie, ktoré naznačujú stav celého mesta a poradenstvo pri rozhodovaní. Riešenie navyše implementuje riadenie zdrojov v reálnom čase a naznačuje stav verejných zdrojov v meste. Integruje rôzne typy služieb, ako je hlas, video, kanalizácia, mapa GIS, call centrá a veliteľské centrá, ktoré pomáhajú mestským manažérom vyrovnať sa s mimoriadnymi udalosťami. Na základe svojej digitálnej platformy Smart City spoločnosť Huawei a jej partneri demonštrovali mnohé inovatívne aplikácie Smart City. Napríklad inovatívne inteligentné meracie riešenie vyvinuté firmami Huawei a Qloud dáva tradičné analógové merače silu inteligentného merania a redukuje náklady na výmenu meracieho prístroja.  

Huawei

Všetky autorove články
Huawei cloud computing IoT big data platforma

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať