SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Huawei nova 9 SE – smartfón pre mladých s vynikajúcim fotoaparátom

Technológie
0

Špeciálny projekt

Najnovší prírastok do produktovej rodiny nova dizajnom aj hardvérovou výbavou, hlavne fotoaparátmi a 66 W rýchlym nabíjaním SuperCharge reaguje na mladých užívateľov, ktoré vyplývajú z rozmanitosti ich životného štýlu.

Dizajn, ktorý odráža nároky mladej generácie, má byť jedinečný, pútavý a rafinovaný. V súlade s týmito požiadavkami a aktuálnym trendom ponúka Huawei nova 9 SE tri farebné varianty: Crystal Blue, Pearl White a Midnight Black. Na zadnom kryte pri farebnom variante Crystal Blue je navyše na dosiahnutie lesklého efektu použitá dvojvrstvová nano textúra, ktorá vytvára žiarivý odlesk. Čo sa týka objektívu, ten si zachováva svoju typickú konštrukciu v tvare prstenca.

Ak ste náročný používateľ a požadujete skutočne kvalitný vizuálny zážitok, nova 9 SE je pre vás správna voľba. Má 6,78-palcový displej s rozlíšením 2388 x 1080 pixelov a rámček obrazovky meria iba 1,1 mm pri hornom okraji a len 1,05 mm po stranách, takže je veľmi jemný a nepôsobí rušivo. Podporuje farebný gamut P3, ktorý prináša používateľom strhujúci pohľad pri sledovaní videí alebo hraní hier. Vďaka obnovovacej frekvencii 90 Hz je zobrazenie plynulejšie a 270 Hz dotyková frekvencia zaisťuje rýchlejšiu odozvu obrazovky.

Špecifickou vlastnosťou mladých užívateľov je fakt, že radi zaznamenávajú svoj každodenný život. Fotoaparát nova 9 SE je preto vybavený systémom AI Quad Camera, ktorý pozostáva zo štvorice špičkových fotoaparátov - 108 Mpx hlavného fotoaparátu, 8 Mpx ultraširokouhlého objektívu, 2 Mpx objektívu Bokeh a 2 Mpx makroobjektívu. Vzhľadom na veľký počet pixelov umožňuje používateľom naplno rozvinúť vlastnú kreativitu. Či už zhotovujete fotografie alebo videá, nova 9 SE skrátka zachytí to, čo vidíte pred očami, so všetkými detailmi. Práve vďaka jasnému vykresleniu detailov v režime maximálneho rozlíšenia 12000 x 9000 pixelov budete dokonca schopní vaše snímky vytlačiť vo vysokej kvalite. Takéto rozlíšenie pixelov je totiž v porovnaní s klasickou 12 Mpx fotografiou trojnásobne vyššie, a to bez najmenšej straty kvality či ostrosti snímky.

Selfíčka, či už na Instagram alebo TikTok, sú stále jedným z najčastejších prostriedkov sebavyjadrenia v online svete. Nielen na tieto účely je model Huawei nova 9 SE vpredu vybavený 16Mpx širokouhlým fotoaparátom, ktorý sa postará o to, aby ste dokázali vydarenú selfie odfotiť na prvý pokus. Pochopiteľne nebudete zhotovovať selfie len za ideálneho svetla. Aj s tým sa ale počíta. Tento šikovný telefón sa pýši technológiou 4-in-1 Pixel Binning a tým umožňuje zhotovovať skvelé fotografie aj pri slabom osvetlení.

Medzi funkcie, ktoré mladších užívateľov zaujmú najviac, sa radí aj funkcia duálneho nahrávania, ktorá umožňuje natáčať súčasne prednou aj hlavnou kamerou. Vďaka nej môžete hladko vlogovať z viacerých pohľadov a záznam potom uložiť do jediného súboru. Pre predstavu napríklad na budúcej oslave narodenín dokážete natočiť nielen gratulantov, ako spoločne spievajú „Veľa šťastia, zdravia“, ale aj všetky ďalšie vzácne okamihy, ako napríklad želanie oslávencovi alebo sfúknutie sviečok na torte.

Vďaka 66W napájaniu SuperCharge sa telefón nabije na 60% už za 15 minút, a do plnej kapacity sa potom dokáže nabiť len za 36 minút. Ak sa vám niekedy stalo, že zabudnete dať telefón nabíjať cez noc, s Huawei nova 9 SE to nepredstavuje žiadny problém. Chýbajúce percentá bez problémov doženiete napríklad počas popíjania vašej rannej kávy.

Huawei nova 9 SE je výkonný smartfón s rýchlym nabíjaním šitý na mieru pre pre mladých ľudí. Vďaka svojmu tenkému telu a zadnému kryciemu sklu 3D Glass je ľahký a dobre padne do dlane, takže sa smartphone pohodlne a ľahko drží. Jeho 108 Mpx systém štyroch fotoaparátov High-Res AI kombinuje výkonný hardvér s pokročilými algoritmami a poskytuje vynikajúce možnosti zhotovovania fotografií a videí pre začínajúcich influencerov či nadšencov sociálnych médií. Huawei nova 9 SE s podporou EMUI 12 odomyká nové spôsoby zhotovovania digitálneho obsahu, vďaka čomu tento rok ponúkne mladým ľuďom množstvo nekonečných prekvapení.

Huawei nova 9 SE je možné zakúpiť vo vybraných internetových obchodoch, kamenných predajniach a u mobilných operátorov O2, Orange a Telekom za 349 eur.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať