Samsung_06 Samsung_06 Samsung_06 Advertisement

Ste pripravení na najlepšiu internetovú televíziu na slovenskom trhu?

0

Inovatívna internetová televízia Kuki vstupuje na náš trh. Slobodná televízia, ktorá vám neurčuje pravidlá, kde a kedy ju budete sledovať. Môžete ju sledovať v parku, na zastávke, vo vlaku, na pustom ostrove, skrátka kdekoľvek. Nezaväzuje vás k žiadnym podmienkam ani zmluvám na dlhé obdobie. Na vyskúšanie a zaregistrovanie nepotrebujete byť počítačový guru. Potrebujete len jednu vec - internet.

Je na vás, čo si každý mesiac pozriete. Na výber je až 134 programov. Z toho 30 pevne daných a 30 si môžete namiešať podľa vlastnej predstavy, nálady alebo potreby. Máte radi dokumentárne a športové alebo sa chcete uvoľniť pri komédii a súčasne rodinných seriáloch? Nenechajte sa obmedzovať a vyberte si stanice podľa seba. Komu by predsa len nestačila ponuka kanálov, môže si prikúpiť ďalšie podľa svojho výberu. Špecialitou sú balíky od HBO a Cinemaxu.

Konečne bez viazanosti
Zaplatíte len za mesiac, počas ktorého chcete Kuki sledovať. Sami sa rozhodnete, či chcete pokračovať v pôvodnom nastavení, namiešať si nové kanály alebo jednoducho zrušíte  predplatné. Keď si to rozmyslíte, zaplatíte si nové obdobie a pokračujete ďalej.

Internetová televízia Kuki vás nebude obmedzovať. Na výber máte z dvoch služieb. Kuki veľká za 16,90 EUR obsahuje 60 kanálov. 30 z nich je pevne nastavených a 30 si vyberiete podľa vlastného uváženia zo skupiny až 104 kanálov. Chcete televíziu za menej peňazí a stačí vám menšia ponuka? Je tu Kuki malá za 8,90 EUR. Tá má 30 kanálov, 15 z nich je nastavených a 15 si vyberáte sami.

Kuki je férová služba, jej kvality si najlepšie vyskúšate sami. Každý má možnosť si Kuki vyskúšať na 14 dní úplne zadarmo. Nebude vám nič sľubovať, pretože vy sami preveríte jej výhody a kvality.

Bežné sledovanie TV je nuda
Zmeškali ste svoj obľúbený seriál, lebo riešite svoj biznis alebo máte iné záujmy a povinnosti? Vysielanie si môžete pozrieť 48 hodín a pri niektorých programoch dokonca až 7 dní spätne v archíve.

Dlhšia porada, rodičovské združenie alebo napríklad dopravná zápcha? Žiadny problém. Vysielané relácie si pustíte aj dodatočne. Jednoducho si ich nahrajte alebo si začiatok svojho obľúbeného seriálu nechajte pripomenúť. Na nahrávky vám Kuki dáva 10 hodín. Budú uložené až na 7 dní. Je to málo? Balíky Nahrávam 50 a Nahrávam 100 predĺžia možnosť nahrávok na 50 alebo 100 hodín. Takéto nahrávky budete mať uložené až 3 mesiace.

Čakáte u lekára, cestujete vlakom? Žiadny problém. Máte so sebou mobil alebo tablet?  Kuki môžete sledovať aj na týchto zariadeniach.

A ešte jedna vychytávka. Kuki nahráva najobľúbenejšie seriály automaticky. Takže Dr. House a podobné špeciality si môžete pozrieť až pol roka spätne. A to všetko prehľadne zoradené. Váš obľúbený seriál nájdete okamžite a pukance budú ešte teplé.

Nezabudnite, Kuki nie je len tak hocijaká služba na pozeranie TV cez internet. Hodnotné filmy z kina a filmové trháky či klasiky filmového plátna si môžete požičať na 48 hodín. Nemusíte ísť do kina na to, aby ste videli filmy ako Čiara, akčnú bitku so Stevenom Seagalom alebo niečo z animákov pre vaše ratolesti. Najnovšie filmy nájdete na Kuki ešte skôr, ako budú vysielané v bežnej televízii.

Zobrazit Galériu

Kharisma, s. r. o.

Všetky autorove články
Kuki televizia program stanica bez viazanosti nahrat

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať