SAMSUNG_07 SAMSUNG_07 SAMSUNG_07 Advertisement

JBL REFLECT MINI2 BT

0

Nová verzia športových bezdrôtových slúchadiel nadväzuje na predchodcu z roku 2015, oproti ktorému prináša viaceré zlepšenia. In ear slúchadlá pasujú na každý tvar a veľkosť ucha vďaka ergonomicky tvarovaným silikónovým nadstavcom, ktoré sú k dispozícii v troch veľkostiach. Slúchadlá sú dostupné aj v rôznych farebných kombináciách, a ako naznačuje názov, majú tenký reflexný káblik, ktorý vás počas nočného tréningu urobí viac viditeľným. Praktický dizajn zabezpečuje ich odolnosť proti vode triedy IPX5, vďaka čomu sa nemusíte báť kontaktu s potom.

Sú extrémne ľahké, takže ich pri pohyboch hlavou takmer nevnímate.  Pri ľavom slúchadle sa nachádza diaľkové ovládanie s priehradkou na mikrofón. Centrálne ovládanie s tromi tlačidlami zvládne prehrávanie, správu hovorov a hlasovú asistenciu. Mikrofón ponúka bežnú zrozumiteľnosť hovoreného slova, kvalita prehrávanej hudby je výborná, celé frekvenčné pásmo bolo vyvážené. Pri zapnutí vopred nahratý hlas potvrdí zapnutie slúchadiel, stav batérie a stav pripojenia na zdrojové zariadenie – telefón či MP3 prehrávač.  Slúchadlá sa pripájajú cez bezdrôtovú technológiu bluetooth.

Podľa výrobcu dokážu slúchadlá ­streamovať zvuk asi 10 hodín, v mojom prípade to bolo viac. Ešte pri strednej úrovni nabitia batérie som dokázal absolvovať 5 tréningov vo fitku, keď bol telefón od slúchadiel vo vzdialenosti asi 5-8 metrov, a 3 hodinové túry na korčuliach keď som mal telefón pri sebe. Výdrž sa môže totiž líšiť v závislosti od úrovne hlasitosti a vzdialenosti od zdrojového zariadenia, takže batéria je schopná potiahnuť aj dlhšie, než je jej odhadovaná oficiálna výdrž. Batériu rýchlo nabijete v priebehu 15 minút na hodinu prehrávania. Slúchadlá sa dodávajú s jednoduchým ochranným gumeným puz­drom, takže sa nebudú zaplietať do ostatných vecí. Štuple dobre držia v ušiach aj pri dynamických športových aktivitách ale vďaka dvom druhom nadstavcov ich možno použiť nielen na šport, ale aj na bežné počúvanie.

Obsah balenia:

• Slúchadlá Reflect Mini 2, 3 veľkosti nadstavcov do uší, 3× doplnky Freebit, Nabíjací kábel, Športové prenosné puzdro

Parametre:

• Veľkosť meniča: 5,8 mm dynamický menič, frekvenčná reakcia: 10 Hz – 22 kHz,impedancia: 14 ohmov, pripojenie: kábel micro USB na rýchle nabitie, podpora: BT 4.2, A2DP v1.3, AVRCP v1.5,HFP v1.6, SBC codec, frekvenčný rozsah bluetoothového vysielača: 2,402 – 2,480 GHz, výkon bluetoothového vysielača: <4 dBm, modulácia bluetoothového vysielača: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK, typ batérie: nabíjateľná lítiovo-iónová cylindrická (3,7 V 2 × 85 mAh), hmotnosť: 15 g
• www.jbl.sk
• Cena: 99 EUR

PLUSY, MÍNUSY:

+ Dizajn, ľahkosť, batéria, nabíjanie
- Nič podstatné

 

Zobrazit Galériu

Martin Drobný

Všetky autorove články
JBL REFLECT

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať