SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Kde kúpiť lacný Windows 10, MS Office a ďalšie PC nástroje? Cena začína od 6 € v akcii Godeal24 na kancelársky softvér!

0

Chcete na svojom počítači používať Word, PowerPoint alebo Excel, ale nechcete si kupovať balík Microsoft Office za plnú cenu? Kde si môžete kúpiť lacný a originálny balík MS Office? Výpredaj kancelárskeho softvéru Godeal24 vám ponúka veľké zľavy! Najnovší Office 2021 len za 24,25 €! Potrebujete ďalší kancelársky softvér, ktorý vám pomôže zlepšiť efektivitu vašej kancelárie? Ashampoo PDF Pro 3 je vybavený novým páskovým rozhraním, ktoré tiež nájdete v každej modernej kancelárskej aplikácii. To znamená takmer žiadnu krivku učenia! Všetky základné funkcie sú presne také, ako očakávate, úprava PDF nebola nikdy jednoduchšia! Využite túto akciu a upgradnite svoj počítačový softvér, pričom si môžete kúpiť viacero verzií Windows a cena je stále nižšia ako 10 % z oficiálnej ceny! Originálny Windows 10 Pro stojí len 7,25 € a podporuje aj inováciu na najnovší Windows 11 Pro! Godeal24 vám poskytuje zážitok z nakupovania softvéru na jednom mieste, či už ide o nástroje na zlepšenie kancelárskej produktivity alebo editory fotografií, správu systému, bezpečnostnú ochranu atď., ktoré si môžete kúpiť za najlepšiu cenu!

Časovo obmedzený výpredaj: Špeciálny výpredaj kancelárskeho softvéru

Godeal24 uvádza na trh rôzne balíky Windows a MS Office pre používateľov, ktorí potrebujú upgradovať viacero počítačov alebo ich darovať rodine a priateľom. Spomedzi nich je najnižšia cena Windows 10 Pro len 6,12€/PC! Dokonca aj Office 2021 Pro, ktorého oficiálna cena je 439,99 $, je v predaji kancelárskeho softvéru Godeal24 len 13,05 €/PC! Ak máte nejaké otázky počas inštalácie a používania, môžete kontaktovať Godeal24 včas!

Kúpte viac Ušetrite viac: Cenovo výhodný balík Windows a Office

62 % zľava na balíky a ďalšie balíky MS Office (kód kupónu "GG62")

Až 50 % zľava na viac Windows! (Kód kupónu "GG50")

Obchodný veľkoobchod: OS Windows a Microsoft Office

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

Získajte ďalšie nástroje >>>

Spoľahlivosť Godeal24 sa plne odráža v dobrej online reputácii, ktorú má, a v mnohých pozitívnych recenziách na TrustPilot, kde je spoločnosť v 98 % hodnotení hodnotená ako „vynikajúca a skvelá“. Je to vďaka kvalite zážitku z nakupovania a mnohým výhodám, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90% vám digitálna dodávka umožní dostať váš softvér priamo na svoju e-mailovú adresu do niekoľkých sekúnd od nákupu. Pre kupujúceho je to veľmi pohodlný spôsob doručenia.

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!
Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať