SAMSUNG_112022 Advertisement SAMSUNG_112022 Advertisement SAMSUNG_112022 Advertisement

Keď hráčom v zápale hry až „horia uši“: Prvé slúchadlá s integrovaným chladením

0

Na podujatí Gamescon, ktoré sa v týchto dňoch koná v nemeckom Kolíne, spoločnosť HP predstavila niekoľko inovatívnych produktov pre hráčov. Patrí medzi ne aj niekoľko nových funkcií pre skutočne „cool“ slúchadlá Omen Mindframe. Ide o prvú slúchadlovú súpravu na svete s aktívnou chladiacou technológiou pre uši, ktorá bola ohlásená v máji.

Mindframe má do oboch náušníkov integrované chladenie. Jeho mušle teraz dostali novú priedušnú tkaninu, aby sa uši hráčov nepotili, ale okrem toho sa o aktívne znižovanie teploty postará termoelektrické zariadenie, ktoré odoberá teplo z akustickej komory a odvádza ho von.

Vďaka technológii DTS Headphone:X a 7.1-kanálovému virtuálnemu priestorovému zvuku budú hráči počuť, kde na nich číha nepriateľ. Mikrofón má zabudované potlačenie hluku, hlasitosť sa dá regulovať kolieskom v náušníku. Vyklopením nahor možno mikrofón vypnúť. A ak si hráči budú chcieť počas herného maratónu oddýchnuť, môžu slúchadlá Mindframe pripojiť k hudobnému zdroju cez USB.

Headset Omen Mindframe by sa mal do predaja dostať v októbri, jeho uvádzacia maloobchodná cena bude 199,99 USD.

Druhá zaujímavá novinka je herný desktop Omen Obelisk, ktorý má ako jedna z prvých zostáv vo výbave nové GPU z radu NVIDIA GeForce RTX 20, založené na novej architektúre Turing. Pokiaľ ide o procesor, na výber je šesťjadrový čip Intel Core i z 8. generácie alebo CPU z 2. generácie AMD Ryzen. Omen Obelisk bude dostupný od septembra za cenu 849,99 USD.

Zdroj: press.ext.hp.comnewatlas.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
sluchadla Gaming hry zabava pocitac monitor audio NVIDIA procesor USB

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať