SAMSUNG_082023 Advertisement SAMSUNG_082023 Advertisement SAMSUNG_082023 Advertisement

Lacný a originálny Office 2021 a Windows 10 od 7 € a viac softvéru so zľavou až 62 % v letnom výpredaji Godeal24!

0

Balík aplikácií Office od Microsoftu ponúka odvetvové štandardné nástroje produktivity, ktoré používajú firmy, školy a jednotlivci na celom svete, a môžu byť nevyhnutné pre mnohých používateľov, najmä pre tých, ktorí často používajú textový editor, tabuľky a poštu. Aj keď ste už pravdepodobne používali Word, Excel, PowerPoint a Outlook, aplikácie balíka Office nie sú vždy súčasťou nákupov počítača a pokus o získanie prístupu vás môže vyjsť poriadne draho. Počas obmedzeného času však Godeal24 ponúka licenciu na Microsoft Office 2021 len za 25,61 € v rámci letného výpredaja , ktorý práve teraz ponúka obrovské úspory na rôznych digitálnych aj fyzických produktoch. To znamená, že ušetríte viac ako 85 % z bežnej ceny balíka Microsoft Office. Ide o jednorazový nákup, ktorý vám poskytuje neobmedzený prístup bez opakujúcich sa poplatkov.

Najlepšia hodnota! 62% zľava na Microsoft Office! (Kód kupónu "GG62")

Ak máte pocit, že na svojom počítači potrebujete ďalšiu vrstvu zabezpečenia, možno sa budete chcieť dozvedieť viac o systéme Windows 11 Pro. Táto inovácia operačného systému má robustné bezpečnostné rozhranie vrátane nástrojov, ako je prebudenie a uzamknutie, šifrovanie zariadenia Bitlocker a biometrické prihlásenie. Pred pokusom o inováciu sa uistite, že je váš počítač kompatibilný.

Aká výhodná cena ! Obrovská zľava na OS Windows: (kód kupónu „GG50“)

Získajte svoj cenovo výhodný balík ešte dnes so 62 % ZĽAVOU (kód kupónu "GG62")

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! ( kód kupónu "GG50")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať