NICEBOY_102021 NICEBOY_102021 NICEBOY_102021

Lenovo Legion Y720 – Absolútne pohlcujúci herný zážitok

Tlačové správy
0

Spoločnosť Lenovo dnes v spolupráci s Y Games a Eurovea rozprúdili hráčsku krv v každom jednom návštevníkovi obchodného centra. Maximálny zážitok z hier bez obmedzení prináša najvýkonnejší internet od spoločnosti SWAN a nová špecializovaná podznačka herných počítačov s názvom Lenovo Legion. Starším a výkonnejším bratom Lenovo Legion Y520 je Legion Y720, ktorý je prvým notebookom na svete s revolučnou audio technológiou Dolby Atmos®. Spája v sebe výkonný procesor, grafiku, hardvér a integrovanú bezdrôtovú podporu ovládača Xbox pre nepretržitý a pohlcujúci herný zážitok.

Nezastaviteľný herný výkon
Posaďte sa a užívajte si ničím nerušený herný výkon. V prípade notebooku Lenovo Legion Y720 nebude chcieť opustiť svoju hernú zónu. Prvotriedny výkon ponúkne 7. generácia procesorov Intel® Core™ i7 alebo i5 v spojení s grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX 1060. Ešte lepšiu hrateľnosť prináša až 16 GB DDR4 RAM pamäte, s ktorou môžete naraz spustiť a streamovať obľúbenú hru, chatovať alebo počúvať hudbu, a to bez zaseknutia. Trápiť sa nebudete ani s úložným priestorom. Archivujte si všetky hry, hudbu a filmy na disk PCIe SSD s kapacitou 128 GB až po 512 GB, prípadne siahnite po veľkokapacitných diskoch SATA HDD od 500 GB až po veľkosť 2 TB. Lenovo Legion Y720 notebook je dokonca vybavený Thunderbolt™ 3, vysoko rýchlostným rozhraním pre pripojenie periférnych zariadení, aby ste sa mohli zapojiť a hrať rýchlosťou blesku.

Vtiahne vás do herného sveta
Tí najnáročnejší hráči sa už dnes neuspokoja s čímkoľvek. Aj preto notebook Lenovo Legion Y720 ponúka okrem prvotriedneho výkonu sériu inovácií, ktoré vás ešte viac vtiahnu do virtuálneho sveta. Vaše hry budú vizuálne úplne ohromujúce na voliteľnom 15,6“ UHD displeji s IPS technológiou a antireflexnou vrstvou, aby vám neunikol žiaden protihráč. Vybrať si môžete aj „zbraň“, ktorou na nich zaútočíte. Na výber máte medzi voliteľnou mnohofarebnou programovateľnou klávesnicou alebo integrovanou bezdrôtovou podporou pre Xbox ovládač. Ak si myslíte, že tu to všetko končí, tak ste na omyle. Lenovo Legion Y720 má certifikát Oculus, čo znamená, že jednoduchým pripojením VR setu do HDMI portu ste pripravení ponoriť sa do hlbín virtuálnej reality. Táto križovatka je však kryštálovo jasná, keďže virtuálna realita (VR) sa stáva novou digitálnou realitou. Mnohí znalci z odvetvia sa zhodujú na tom, že z VR sa stáva najväčší hráčsky trend pre rok 2017. Notebook Lenovo Legion Y720 vybavený grafikou NVIDIA GeForce® GTX 1060 je pripravený na VR a ponúka skutočne pohlcujúcu hrateľnosť. Jednoducho zapojte VR set do HDMI portu a ste pripravení na pohlcujúcu hru. Tú bude sprevádzať zvuk budúcej generácie, ktorý sa bude šíriť prostredníctvom dvoch 2W JBL® reproduktorov s podporou 3W subwoofera a technológiou Dolby Atmos®, ktorá bola prvýkrát použitá v notebooku. Báť sa nemusíte ani prehriatia, pretože Lenovo Legion Y720 má optimalizované tepelné chladenie, ktoré zabezpečia dva kovové ventilátory a zadný ventilačný otvor. S lenovo Legion Y720 nebudete mať žiadne starosti a možete sa 100% sústrediť na herný zážitok bez obmedzení.

Pastva pre oči
Tí najnáročnejší hráči určite siahnu aj po špeciálnych doplnkoch a príslušenstve zo série Y. Výhodu pred súpermi ponúka presná optická herná myš a stereo slúchadlá. Pre lepšie a bezpečné prenášanie oceníte vystužený batoh, do ktorého zbalíte Lenovo Legion Y720 a vyrazíte na cestu plnú nekončiacich herných zážitkov.Notebook Lenovo Legion Y720 má aj široké možnosti konektivity. K dispozícii máte 1x USB typu C (Thunderbolt™ 3), 3x USB 3.0 a HDMI port. Pripojiť sa k sieti môžete buď cez sieťový kábel a užívať si prenosovú rýchlosť až po 1000M gigabitový ethernet, alebo prostredníctvom WLAN 2x2 WiFi 802.11.

Ceny a dostupnosť
Notebook Lenovo Legion Y720 bude dostupný koncom marca 2017 za cene od 1399 EUR u autorizovaných predajcov značky Lenovo.

Lenovo

Všetky autorove články
Lenovo Legion Y720

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať