SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement

Lenovo Moto G5 Plus je už v predaji aj na Slovensku

Tlačové správy
0

Na Slovensku je už dostupný aj druhý model z rodiny nedávno predstavených smartfónov Lenovo – Moto G5 Plus. Prichádza v pútavom kovovom dizajne, s výkonným procesorom, najmodernejším fotoaparátom vo svojej triede, super rýchlym nabíjaním TurboPowerTM a to všetko za odporúčanú koncovú cenu 279 EUR s DPH.

Na Slovensku je už k dispozícii vylepšený model Lenovo Moto G5 Plus. Novinka sa môže pýšiť krásnym vzhľadom v šedom a zlatom prevedení a precíznym spracovaním vďaka vysokokvalitnej hliníkovej povrchovej úprave. Smartfón poháňa rýchly osemjadrový procesor s taktom 2,0 GHz a výkonným grafickým čipom, 3 GB pamäte RAM spolu s interným ukladacím priestorom s kapacitou 32 GB, ktorý je možné rozšíriť o pamäťové karty až do veľkosti 128 GB.

Nadšencov fotenia, ale aj bežných používateľov poteší najmodernejšia kamera vo svojej triede s rozlíšením 15 Mpx a automatickým zaostrovaním pomocou duálnych pixelov, vďaka ktorej už nikdy nepremeškáte dobrý záber. Poteší aj výdrž, keďže Moto G5 Plus je vybavený batériou s kapacitou 3000 mAh a s dodávanou nabíjačkou TurboPowerTM ju dokážete nabiť na 6 hodín výdrže už za 15 minút.

O bezpečnosť sa stará aj zabudovaná čítačka odtlačkov prstov, ktorá okrem zabezpečenia slúži aj na zjednodušenie ovládania vďaka unikátnym a praktickým Moto gestám. Lenovo Moto G5 Plus odolá aj kvapkám dažďa alebo poliatiu, keďže obsahuje vodeodolnú vrstvu. K dispozícii je tiež NFC čip, pomocou ktorého je možné vykonávať bezkontaktné platby rýchlo a jednoducho a nechýba ani podpora technológie 4G LTE či dvoch SIM kariet.

Zariadenie je na Slovensku k dispozícii u autorizovaných predajcov vo verzii v šedom farebnom prevedení. Zlatá verzia bude k dispozícií od budúceho týždňa. Oba modely budú dostupné za odporúčanú koncovú cenu 279 EUR s DPH.

Lenovo

Všetky autorove články
Lenovo Moto G5 Plus

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať