PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Logitech získava 12 ocenení International Design Awards

Tlačové správy
0

Spoločnosť Logitech® (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) oznámila, že získala 12 ocenení International Design Awards (IDA), rekordný počet ocenení pre túto spoločnosť. Štyri z ocenených produktov – bezpečnostná kamera Logitech Circle 2, trackball Logitech MX ERGO, pokročilá klávesnica Logitech CRAFT a konferenčná kamera Logitech MeetUp – získali zlatú cenu, najvyššie možné ocenenie od poroty IDA. Logitech je 7. najlepšie hodnotenou spoločnosťou v oblasti dizajnu, v počte získaných ocenení za 11 rokov histórie súťaže IDA.

Tweetujte: Taká pocta! Logitech získal 12 prestížnych @iDesignAwards za rok 2017. Zlaté ceny pre Circle 2, MX ERGO, CRAFT a MeetUp. Viac info TU:

Je to už štvrtý rok po sebe, čo porota súťaže IDA ocenila Logitech za výnimočný dizajn naprieč všetkými značkami a produktovými kategóriami, vrátane chytrej domácnosti, video kooperácie, gamingu a reproduktorov. Produkty získali zlaté, strieborné a bronzové ceny i čestné uznania. Úplný zoznam ocenených produktov a marketingových kampaní spoločnosti Logitech za rok 2017 je uvedený nižšie:  

“Snažíme sa integrovať dizajn do každého aspektu našej práce, aby sme boli dizajnovou spoločnosťou,“ povedal Alastair Curtis, chief design officer spoločnosti Logitech. „Skvelý dizajn v našich tímoch, našej kultúre a každej disciplíne sa premieta aj do našich produktov a skúseností s nimi. Dizajn nás riadi a dokazujú to naše výsledky.“

Každý rok ocenia ceny International Design Awards legendárnych vizionárov v oblasti dizajnu a objavujú nové talenty na poli architektúry, dizajnu interiérov, produktov, grafiky a módy. Tento rok porota súťaže IDA preskúmala až 3 100 prihlásených položiek z 95  zemí a vybrala víťazov na základe dizajnu, kreativity, použiteľnosti a inovácií.

Zobrazit Galériu

TAKTIQ COMMUNICATIONS s.r.o.

Všetky autorove články
Logitech dizajn technológie domacnost pocitac

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať