ACER_032021 ACER_032021 ACER_032021 Advertisement

MLP 2018: Medzinárodná konferencia o umelej inteligencii s hviezdnym obsadením

0

Praha bude 23. až 25 marca v paláci Rudolfinum hostiť druhý ročník renomovanej medzinárodnej konferencie, ktorá ako vyplýva z názvu je zameraná na najnovšie trendy, technológie a scenáre umelej inteligencie a strojového učenia. Podujatie má kapacitu 1000 účastníkov. Registrácia je na mlprague.com. Čitatelia PC REVUE majú 10 % zľavu.

Na konferencii budú prednášať: Sepp Hochreiter, vedúci Ústavu bioinformatiky na Johannes University of Linz, Jacob Biamonte, kvantový počítačový vedec a profesor na Skolkovo Institute of Science and Technology, šéfarchitekt Wolfram Research Etienne Bernard Satoshi Kondo, vedúci skupiny Image Recognition Group spoločnosti Konica Minolta, či alebo Amit Srivastava, riaditeľ výskumu na eBay.

Podujatie Machine Learning Prague si už v prvom premiérovom ročníku získala dobrú medzinárodnú reputáciu, takže priťahuje expertov na celom svete, ktorí vedú projekty a tímy v známych spoločnostiach ako Facebook, Google, The New York Times, Microsoft a IBM. Na poslednej konferencii boli zo 43 krajín.

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články
MLP konferencia umelá inteligencia

Pridať komentár