PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Minul sa toaletný papier? Zachrániť vás môže ručný bidet WonderSpray

0

Ak ste si zvykli na používanie bidetu, možno vám príde ľúto, že si ho nemôžete vziať so sebou, keď cestujete. No naozaj nemôžete? Na Kickstarteri sa dá predobjednať produkt WonderSpray, čo je ručný bidet, ktorý disponuje niekoľkými zaujímavými funkciami vrátane antibakteriálneho povlaku okolo hlavy dýzy.

Ten má zabrániť zachyteniu akýchkoľvek baktérií šplechnutých späť do zariadenia. Tlak striekania sa dá nastaviť v štyroch stupňoch, takže si môžete vybrať presne tú správnu úroveň sily, ktorá vás očistí. Regulovať sa dá aj teplota vody, nemusíte sa teda obávať, že na vás vystrekne ľadová spŕška.

WonderSpray funguje za rovnakých predpokladov ako ostatné podobné produkty. Koniec koncov toaletný papier nie je najčistejšia metóda na svete. Na skutočne sanitárne čistenie potrebujete vodu, nie papier. WonderSpray pojme až 175 mililitrov vody, ale v prípade potreby sa dá ľahko doplniť. Na nabíjanie sa používa USB. Okrem toho, že zariadenie znižuje množstvo denne spotrebovaného toaletného papiera, umožní vám očistiť sa aj na miestach, kde nijaký toaletný papier nie je.

Zdroj: digitaltrends.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať