SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

NAY sa stal super značkou už piatykrát za sebou

Tlačové správy
0

Spoločnosť NAY sa už po piatykrát za sebou stala nositeľom ocenenia Slovak Superbrands Award, ktoré udeľuje komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands. Potvrdila tak svoj status stabilnej a dôveryhodnej značky na slovenskom maloobchodnom trhu spotrebnej elektroniky.

Superbrands je program celosvetovo najuznávanejšieho hodnotenia značiek fungujúci v 90 krajinách. Na základe identických kritérií prebieha v každej krajine, vrátane Slovenska, proces hodnotenia a nominácie značiek na ceny Superbrands. Udelenie ocenenia Superbrands Award je potvrdením úspešného podnikania a neustáleho zvyšovania kvality značky.

„NAY je jedna z 8 značiek, ktorá získala ocenenie Superbrands piatykrát v rade. Vnímame to ako potvrdenie každoročného zlepšenia, o ktoré sa pri budovaní značky snažíme. Uplynulý rok sme výrazne inovovali náš komunikačný koncept. Sme radi, že sa stretol s dobrou odozvou či už zo strany našich zákazníkov, ale aj odbornej verejnosti. Obhájili sme pozíciu Superbrand a do NAY predajní a e-shopu zavítal opäť väčší počet zákazníkov než v minulom roku,“ povedal na margo ocenenia Emil Huraj, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti NAY.

Redakcia PCR

Všetky autorove články
Nay

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať