CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Na Slovensku pribudli tri nové Moto Mods™

Tlačové správy
0

Moto Mods™ sú šikovné doplnky k smartfónom rodiny moto z, ktoré ďalej rozširujú možnosti týchto zariadení. Okamžitú premenu dosiahnete vďaka magnetu, s ktorým sa modul stane súčasťou vášho telefónu. Zmeňte svoje moto na pokročilú 360° kameru, s ktorou zachytíte svoje zážitky tak, ako nikdy predtým. Potrebujete dlhú výdrž baterky a ste stále na cestách? Pripojte k vášmu smartfónu externú batériu so štýlovým dizajnom a užívajte si výdrž, ktorú vám neposkytne žiadny smartfón. Potrebujete hlasný reproduktor na párty alebo chcete zmeniť svoje moto na hernú konzolu? Vďaka Moto Mods™ to nie je žiadny problém. Nad svojím zariadením však nikdy nestratíte kontrolu a jednotlivé moduly môžete kedykoľvek zmeniť. Nemeňte svoje záľuby, stačí zmeniť Moto Mods™.  Od dnešného dňa si na Slovensku môžete vybrať z ďalších troch druhov Moto Mods™.

Fotoaparát Moto 360 okamžite premení váš smartfón na plnohodnotnú kameru, vďaka ktorej zachytíte všetko jediným stlačením tlačidla. Dokáže snímať vysokokvalitné video v rozlíšení 4K spolu s 3D zvukom, ktorý bude prichádzať zo smeru, ktorým práve pozeráte. Svoje zážitky tak prežijte naplno pri každom prehrávaní. Svoj nahraný obsah si môžete jednoducho upravovať priamo v smartfóne prostredníctvom pokročilého softvéru. Okrem kvalitného videa môžete fotiť aj ultraširoké snímky so zadným fotoaparátom. Aj selfie fotky budú oveľa kvalitnejšie, ako predtým. Vďaka službe Fotky Google môžete ľahko zdieľať svoje zážitky s priateľmi, alebo naživo vysielať 360° videá prostredníctvom Facebooku alebo YouTube.

Moto TurboPower™ Pack je dokonalý spoločník každého cestovateľa, s ktorým okamžite predĺžite výdrž svojho zariadenia. Tento externý nabíjací modul má kapacitu až 3490 mAh a štýlový dizajn. Po pripnutí na telefón sa modul stane jeho súčasťou a nebude mu tak prekážať. Nabíjanie s technológiou TurboPower™ umožňuje bleskové nabitie telefónu za pochodu (s výkonom 15 W*). Ak sa vám Moto TurboPower™ Pack vybije, stačí ho napojiť na 30 W zdroj a za 20 minút nabijete 50 % jeho celkovej kapacity**. Veľká porcia energie v štýlovom obale je tak okamžite pripravená na použitie.

Moto Style Shell s bezdrôtovým nabíjaním je ozajstnou špecialitou. Je to štýlový zadný kryt, s ktorým dokážete bezdrôtovo nabíjať váš moto z2 play. Vďaka tomuto krytu môžete svoj smartfón rýchlo nabíjať s výkonom 10 W a to bez použitia káblov a ďalšej záťaže***.

Ceny a dostupnosť
Fotoaparát Moto 360
je na Slovensku dostupný za 279 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.
Moto TurboPower™ Pack je na Slovensku dostupný za 65 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.
Moto Style Shell s bezdrôtovým nabíjaním je na Slovensku dostupný za 45 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

* Nabíjanie v režime Turbo. Batéria musí byť takmer vybitá, pretože čím viac je nabitá a čím vyššia je teplota telefónu, tým pomalšie sa dobíja.
** Vyžaduje sa nabíjačka s výkonom 30 W. Batéria musí byť takmer vybitá, pretože čím viac je nabitá a čím vyššia je teplota telefónu, tým pomalšie sa dobíja.
*** Na rýchle nabíjanie je potrebná 10 W nabíjacia podložka kompatibilná so štandardom Qi, ktorá sa predáva samostatne.

Zobrazit Galériu

SKPR Strategies, s.r.o.

Všetky autorove články
Moto Mods

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať