SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Najnovšie A3 čiernobiele multifunkčné zariadenie image RUNNER

Tlačové správy
0

Spoločnosť Canon Europe, ktorá je špičkou medzi výrobcami zobrazovacích riešení, uvádza v týchto dňoch na trh kompaktné a dostupné A3 multifunkčné zariadenie imageRUNNER pre čiernobielu tlač. Nový model ponúka najmodernejšie bezpečnostné prvky a funkcie zvyšujúce produktivitu. Partneri Canonu tak môžu poskytnúť svojim zákazníkom z oblasti malých a stredných podnikov, pre ktoré je úspora nákladov obzvlášť dôležitá, vyspelé zariadenie s mnohými funkciami.

Novinka nesie označenie imageRUNNER 2206iF a dosahuje rýchlosť až 22 str./min (A4). Ponúka intuitívnu tlač, ale vie tiež kopírovať, skenovať či faxovať a umožňuje zdieľanie dokumentov vďaka funkcii SEND. V zariadení je prepojená spoľahlivosť s kompaktnosťou v elegantnom dizajne. Poskytuje kompletné riešenie, ktoré si zákazník môže nainštalovať sám, bez toho, aby k tomu potreboval technika. K ďalším výhodám šetriacim čas, patrí napríklad možnosť zdieľať dokumenty z mobilného telefónu alebo ich priamo posielať na e-mail, prípadne uložiť na sieťový disk. Vďaka tomu môžu partneri Canon ponúknuť svojim zákazníkom optimálne a jednoduché riešenie.

Produktivita a integrácia
Veľký 8,9 cm podsvietený LCD displej s intuitívnym a užívateľsky prívetivým rozhraním umožňuje individuálne prispôsobiť hlavnú ponuku v slovenskom aj českom jazyku. Ľahší prístup k jednotke zobrazovacieho valca skracuje dobu, kedy je zariadenie mimo prevádzky a minimalizuje nároky na údržbu. Šikovná funkcia ID Copy umožňuje kopírovať dokumenty ako sú pasy alebo občianske preukazy, na jednu stranu papiera. Univerzálny tlačový ovládač Generic Plus PCL6 Printer Driver urýchli integráciu do existujúcich systémov a zaisťuje využitie všetkých možností zariadení. Nová konštrukcia automatického obojstranného podávača dokumentov (RADF) ešte viac podporuje produktivitu a flexibilitu zariadení.

Zabezpečenie a kontrola nákladov
Bezpečnostné funkcie, medzi ktoré patrí napríklad Authorised SEND a Secure Print, pomáhajú zákazníkom riešiť ich každodenné starosti pri ochrane dokumentov. Vstavaná identifikácia používateľa (Department ID) umožňuje prehľadnejšiu kontrolu dokumentov a prístupu k tlači tým najjednoduchším spôsobom. Tlačová úloha je chránená PIN kódom a jej dokončenie pri tlači z počítača alebo z mobilného zariadenia je možné až potom, čo ho používateľ zadá.

Konektivita a mobilné funkcie
Vďaka veľmi krátkej dobe zahrievania iba 4,3 sekundy z režime spánku a duplexnej tlači vyniká nový model svojou efektivitou. Zariadenie ďalej ponúka jednoduché pripojenie k počítačovej sieti pomocou rozhrania Ethernet a Wi-Fi a okrem tlače priamo z mobilných zariadení ponúkne aj funkciu skenovania a faxovania. Vzdialená správa zariadení (RUI) znižuje záťaž IT pracovníkov a zvyšuje flexibilitu. Natívna podpora štandardných funkcií, ako sú AirPrint, Google Cloud Print a MOPRIA, spĺňa rastúce nároky na agilnejší a pružnejší spôsob práce.

„Cieľom Canonu je, aby mohli naši partneri ponúknuť menším pracovným tímom a podnikom také riešenia, ktoré budú spĺňať ich potreby pri spracovaní dokumentov,“ uviedol Brane Bosančič, marketingový odborník pre európsky trh spoločnosti Canon Europe. „Čiernobiele multifunkčné zariadenie imageRUNNER bolo navrhnuté tak, aby našim partnerom vo formáte A3 otvorilo nové možnosti zisku,“ dodal Bosančič.

Nový model imageRUNNER 2206iF sa začne predávať distribučným modelom 12. novembra 2018 a bude dostupný v celej Európe, na trhoch Stredného Východu a Afriky aj v Rusku.

Hlavné vlastnosti multifunkcie imageRUNNER 2206iF:

 • Automatický obojstranný podávač dokumentov
 • Wi-Fi a Ethernet v štandarde
 • Model vybavený faxom
 • Funkcia Department ID
 • Tlač z mobilných zariadení a skenovanie
 • Automatická obojstranná tlač
 • Model je vybavený funkciou Secure Print
 • Funkcia SEND a Authorised SEND
 • Skenovacia jednotka s RADF
 • Tlačové ovládače UFR II Lite a PCL 6
 • Lokalizácia používateľského rozhrania a tlačových ovládačov do slovenského a českého jazyka
 • Rýchlosť tlače 22 str./min (A4)
 • 8,9cm podsvietený dotykový LCD displej
 • Kapacita zásobníkov papiera: 330/580
 • Voliteľný zásobník
 • Doba zahrievania z režimu spánku: 4,3 s

Canon Slovakia s.r.o.

Všetky autorove články
multifunkcne Canon imageRUNNER

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať