CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

NelsonHall označil Atos za lídra v službách digitálneho bankovníctva

Tlačové správy
1

Atos, globálny líder v digitálnej transformácii, je lídrom aj v oblasti služieb digitálneho bankovníctva. Vyplýva to z najnovšej správy globálnej výskumnej a poradenskej firmy NelsonHall, Vendor Evaluation & Assesment Tool (NEAT).

Správa cituje silné stránky Atosu. Patria medzi ne široké portfólio proprietárnych IP s kľúčovými technológiami, silné zastúpenie v oblasti dátových centier v Európe, blízke vzťahy s poprednými predajcami digitálnych produktov ako aj viaceré úspešné akvizície.

Atos ponúka fintech služby vo všetkých svojich bankových ponukách, medzi ktoré patria:

Atos poskytuje tieto služby v súlade so svojim konceptom Digital Transformation Factory.

Andy Efstathiou, Banking Operations & Transformation Research Director v NelsonHall správu komentoval: „Za pozíciu lídra v hodnotení NelsonHall Digital Banking NEAT Atos vďačí svojej kompletnej ponuke s dôrazom na zákaznícku skúsenosť, analytiku a manažment procesov.“

Dan Cohen, Group Senior viceprezident Atosu pre globálne finančné služby, povedal: „Vyhlásenie za globálneho lídra v digitálnych bankových službách nás teší. Pre Atos sú digitálne služby hlavným rozdielovým ukazovateľom pri hľadaní nových obchodov: naše cloudové ponuky v oblasti finančných technológií, programy zapojenia a výskum ponúkajú nové spôsoby ako sa popasovať s transformačnými výzvami odvetvia.“

Atos nedávno predstavil tri nové iniciatívy na posilnenie svojho globálneho partnerského programu v oblasti finančných technológií:

  • FinLab je cloudová platforma na vytváranie nových zjednotených služieb;
  • FinHub je program pre on-boarding;
  • FinNet je vedomostný a informačný portál.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti Worldline, európskeho lídra v odvetví platieb a transakčných služieb, prináša Atos do odvetvia finančných služieb odborné znalosti v e-platbách, transakčných službách a digitálnom bankovníctve. Dnes Atos a Worldline úzko spolupracujú s približne 25 vopred preverenými partnermi z oblasti fintech pri vývoji projektov vertikálnej hodnoty pre niektoré z najväčších bánk sveta.

Viac informácií o digitálnych bankových službách Atosu nájdete na atos.net.
Viac informácií o fintech riešeniach Atosu nájdete na atos.net/fintech.

Zobrazit Galériu

Kubus Pro

Všetky autorove články
ATOS internet web Digital banking dáta

1 komentár

Hsjne B P reakcia na: NelsonHall označil Atos za lídra v službách digitálneho bankovníctva

6.12.2018 10:12
Pinky's Celebrity Club is a very easy-to-use and powerful desktop software that will allow you to gain Instagram post likes, followers and comments! Try it for free and see for yourself just how powerful and easy to use the Instagram software is!

To learn more head to https://wowitloveithaveit.com/products/pinkys-celebrity-club-instagram-management-software
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať